بیاتومگ – تریلری برای فیلم Victor Crowley (ویکتور کراولی) منتشر شده که در آن شاهد بازگشت ویکتور می باشیم. فیلم ویکتور کراولی، چهارمین فیلم از سری فیلم های Hatchet (تیشه) است. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در سال ۲۰۰۶، نویسنده و کارگردان آدام گرین با ساخت فیلم ترسناک Hatchet (تیشه) توانست نام و آوازه ای برای خود فراهم بیاورد. اتفاقات فیلم که در مردابی در طی جشنواره ماردی گریس رخ می دهد، این فیلم را به یکی از فیلم های ترسناک برتر در دهه اخیر تبدیل کرد. این فیلم به اندازه ای موفق و محبوب شد که دو دنباله از آن در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۳ نیز ساخته شد.

در ماه آگوست امسال، طرفداران ۱۰مین سالگرد اکران فیلم تیشه را جشن گرفته بودند و ناگهان با اعلام خبر دنباله ای دیگر از این سری فیلم سورپرایز شدند. فیلم ویکتور کراولی به طور کامل مخفیانه ساخته شده بود. آدام گرین فیلمنامه این فیلم را قلم زده است.

طرفداران ژانر ترسناک می توانند فیلم ویکتور کراولی را که قرار است در تاریخ چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ (۶ فوریه ۲۰۱۸) به صورت بلوری عرضه شود، تماشا کنند. در همین راستا، کمپانی دارک اسکای تریلری برای این فیلم منتشر کرده است.

تریلر فیلم Victor Crowley (ویکتور کراولی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *