خانه آخرین خبرها نویسنده فیلم Black Widow (بیوه‌ سیاه) مشخص شد

نویسنده فیلم Black Widow (بیوه‌ سیاه) مشخص شد

۰
فیلم Black Widow (بیوه‌ سیاه)

بیاتومگ – کمپانی مارول استودیو جک شیفر را برای نوشتن فیلمنامه فیلم Black Widow (بیوه‌ سیاه) به خدمت گرفته است.  اسکارلت جوهانسون برای چند سال است که با نقش ناتاشا رومانف ملقب به بیوه‌ سیاه به یکی اعضای اصلی دنیای سینمایی مارول بدل شده اما تاکنون شخصیت او را در قالب یک فیلم مستقل ندیده ایم. اولین حضور جوهانسون به فیلم مرد آهنی ۲ بر می گردد، او بعد از این فیلم نیز در فیلم هایی چون کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و انتقام جویان: عصر الترون حضور داشته است.

پس از شروع کار جوهانسون در نقش بیوه سیاه و به خصوص پس از فیلم های انتقام جویان و جنگ داخلی، علاقه به این شخصیت برای داشتن نقشی بزرگتر بسیار بیشتر شده است. متاسفانه، هنوز این موضوع به حقیقت نپیوسته، چراکه او همچنان در فیلم های مختلف دنیای سینمایی مارول حضور می یابد و عضو مرکزی انتقام جویان می باشد ولی هنوز فیلم مستقلش ساخته نشده است.

فیلم Black Widow (بیوه‌ سیاه)
فیلم Black Widow (بیوه‌ سیاه)

با این وجود، طرفداران همچنان تقاضای ساخت فیلم مستقل بیوه سیاه را دارند و کمپانی مارول نیز به طور مرتب، وعده ساخت چنین فیلمی را می دهد. این موضوع تقریبا مربوط به دو سال پیش می باشد ولی هنوز خبری تازه در این مورد منتشر نشده است. ولی ظاهرا، این موضوع در حال تغییر است.

گزارش شده که استودیو مارول نویسنده سریال Blacklist (لیست سیاه) یعنی جک شیفر را برای قلم زدن فیلمنامه فیلم مستقل بیوه سیاه به خدمت گرفته است. هنوز خبرهای بیشتری در مورد این فیلم اعلام نشده ولی احتمال نقش آفرینی اسکارلت جوهانسون در این فیلم بسیار زیاد است. این خبر هنوز توسط کمپانی تایید نشده ولی مطمئنا در آینده ای نه چندان دور شاهد رسمی شدن این موضوع خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *