بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس اولین تریلر از سریال Dirty Money (ثروت کثیف) را منتشر کرده که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این سریال مستند ۶ قسمته، به بررسی حرص و فساد شرکتی می پردازد. این سریال ساخته فیلمساز پُربار الکس گیبنی می باشد که کارهای او شامل فیلم Enron: The Smartest Guys in the Room (انرون: باهوشترین فرد در اتاق)، مستند We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks (ما اسرار را می دزدیم: داستان ویکی لیکس) و Prison of Belief (زندان اعتقادات) می باشد.

در سریال ثروت کثیف، گیبنی و همکارانش با موضوعاتی همچون وام هایی با سود زیاد و همچنین رسوایی اخیر کمپانی فولکس واگن در رابطه با آزمون اشتباه انتشار گاز سر و کله می زنند. این سریال شش قسمتی، تنها یکی از سریال های بی شمار کمپانی نتفلیکس می باشد که در ماه ژانویه منتشر خواهند شد که از جمله آنها می توان به The End of the F***ing World (پایان جهان لعنتی)، فصل ۳ سریال Lovesick (دل‌باخته)، فصل ۲ سریال Disjointed (گسیخته) و تعداد دیگری اشاره کرد.

خلاصه داستان این سریال بدین شرح می باشد:

“سریال ثروت کثیف، سریالی هیجان انگیز و تحقیقاتی می باشد که نمایی نزدیک و شخصی از درون داستان های رسوایی و فساد در تجارت جهانی را فراهم می آورد. این سریال از گزارش های دست اول از مجرمان و قربانیانش استفاده می کند.”

این سریال قرار است در تاریخ جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ (۲۶ ژانویه ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

تریلر سریال Dirty Money (ثروت کثیف)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *