بیاتومگ – با باکس آفیس ۲۱ دی ماه همراه با ما باشید. فیلم Insidious: The Last Key (اینسیدیوس: آخرین کلید) که این هفته برای اولین بار بر روی پرده نقره ای به اکران در آمد، توانست فروش ۳۶ میلیون دلاری در داخل آمریکا بدست بیاورد. با این حال، این فیلم از رسیدن به صدر جدول باکس آفیس این هفته ناکام ماند. این فیلم که با بودجه اندک ۱۰ میلیون ساخته شده، در فروش خارج از آمریکا نیز مبلغ ۱۶ میلیون دلار فروش را تجربه کرده است. فیلم اینسیدیوس که چهارمین فیلم از سری فیلم های اینسیدیوس می باشد، در حدود ۳ هزار سینما در آمریکا به اکران در آمده و در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته جای گرفته است. این فیلم جمعا فروش جهانی ۵۲ میلیون دلار را در اولین هفته اکران بدست آورده است.

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) نیز همانند هفته گذشته، صدر جدول را از آن خود کرده است. این فیلم، در هفته گذشته در داخل آمریکا، فروش ۴۷ میلیون دلار را کسب کرده است. فیلم جومانجی تا به حال، فروش ۲۵۶ میلیون دلاری در آمریکا و ۲۷۵ میلیون دلاری در خارج از آمریکا را کسب کرده که جمعا، فروش جهانی ۵۳۱ میلیون دلاری را به ارمغان می آورد. انتظار می رود که هفته آینده نیز این فیلم به صدرنشینی خود ادامه بدهد.

در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته نیز فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) قرار دارد که فروش ۳۱ میلیون دلاری در آمریکا بدست آورد. فیلم آخرین جدای پس از چهار هفته اکران به فروش جهانی ۱ میلیارد ۲۳۴ میلیون دلار دست یافته که ۴۷ درصد آن یعنی ۵۸۰ میلیون دلار آن مربوط به اکران داخل آمریکا می باشد.

فیلم Molly’s Game (بازی مالی) که هفته گذشته در جایگاه ۱۳ ام جدول باکس آفیس قرار داشت، این هفته با وجود افزایش فروش ۱۲۹ درصدی و کسب فروش ۹ میلیون دلاری در داخل آمریکا، توانست جایگاه ۶ جدول باکس آفیس این هفته را از آن خود کند. این فیلم تاکنون به فروش جهانی ۱۶ میلیون دلاری دست یافته است.

هفته آینده نیز فیلم اکشن The Commuter (رفت و آمد)، فیلم ماجراجویی خانوادگی Paddington 2 (پدینگتون ۲) و فیلم درام Proud Mary (مری مغرور) اکران خواهند شد.

باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Jumanji: Welcome to the Jungle۴۷۲۵۶۹۰۳
۲Insidious: The Last Key۳۶۳۶۱۰۱
۳Star Wars: The Last Jedi۳۱۵۸۰-۴
۴The Greatest Showman۱۹۸۲۸۴۳
۵Pitch Perfect 3۱۳۸۸۴۵۳
۶Molly's Game۹۱۶۶۸۲
۷Ferdinand۹۷۲۱۱۱۴
۸Darkest Hour۹۳۱-۷
۹Coco۷۱۹۳-۷
۱۰All the Money in the World۵۲۱-۲
  • فروش ها به میلیون دلار می باشد.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می شود.
  • فروش ها تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *