بیاتومگ – تصاویری از نیمه دوم فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) منتشر شده که در زیر می توانید آنها را مشاهده کنید. در این تصاویر مشاهده می شود که اوضاع چندان برای کارل گرایمز با بازی چندلر ریگز بر وفق مراد نیست. پس از اینکه سریال بار دیگر راه منحصر به فردی را برای ارائه مرگ سنتی کاراکترها در قسمت پایانی نیم فصل در پیش گرفت، در آنچه که یک پیروزی مسلم علیه نیگان و ناجیان بود، جهنم به پا شد.

به دنبال قسمت آخر نیم فصل اول، تمام نقشه کشی های دقیق و برنامه ریزی شده ریک نقش بر آب می شود و حال متوجه می شویم که این اتفاقات به طور کامل به دلیل اعمال بی پروایانه دریل نبوده است. در واقع، این نبوغ یوجین بوده که سبب شده تا ناجیان از دامی که گرفتارش شده بودند، آزاد شوند. ولی در حالی که اعتراف دوایت نشانه خوبی از همکاری تیمی آنها می باشد و مگی از رویارویی های قبلی خود با نیگان درس می گیرد، ریک با فقدان دیگری رو به رو می شود که بدون شک، کینه او نسبت به نیگان را بیش از پیش خواهد کرد.

علی رغم اعتراض های فراوان طرفداران، مرگ کارل اجتناب ناپذیر می باشد و حال، ما اولین تصاویر از این لحظات غمناک را مشاهده می نماییم. قسمت ۹ فصل ۸ سریال مردگان متحرک احتمالا دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ پخش شود.

تصاویر نیمه دوم فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *