بیاتومگ – نامزدهای مراسم DGA 2018 (انجمن کارگردانان آمریکا) اعلام شده است. این بار نیز نام گیلرمو دل تورو در میان نامزدها دیده می شود و این فیلمساز بار دیگر فرصت دارد تا همانند جایزه بهترین کارگردان مراسم گلدن گلوب امسال، برنده مراسم انجمن کارگردانان آمریکا نیز باشد.

بنا بر گزارش های منتشر شده، پنج نامزد بخش بهترین کارگردان فیلم سینمایی شامل گیلرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water (به شکل آب)، مارتین مک دونا برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)، گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird (لیدی بیرد)، کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk (دانکرک) و جردن پیل برای فیلم Get Out (برو بیرون) می باشد.

فیلم Lady Bird (لیدی بیرد)
فیلم Lady Bird (لیدی بیرد)

دیگر بخشی که در مراسم انجمن کارگردانان آمریکا به آن جایزه داده می شود، بخش اولین کارگردانی می باشد. بنابراین، نامزدهای بهترین کارگردانی اول شامل جردن پیل برای فیلم برو بیرون، جرمی جاسپر برای فیلم $Patti Cake (کیک های پتی)، ویلیام اولدروید برای فیلم Lady Macbeth (خانم مکبث)، تیلور شرایدن برای فیلم Wind River (رودخانه ویند) و آرون سورکین برای فیلم Molly’s Game (بازی مالی) می باشد.

برندگان مراسم انجمن کارگردانان آمریکا سال ۲۰۱۸ قرار است در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ (۳ فوریه ۲۰۱۸) اعلام شود.

 • مراسم BAFTA 2018

  نامزدهای مراسم BAFTA 2018 (بفتا)

  بیاتومگ – نامزدهای مراسم BAFTA 2018 (بفتا) اعلام شده است که در زیر می توانید لیست کا…
 • مراسم گلدن گلوب 2018

  برندگان مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸

  بیاتومگ – برندگان مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ به طور رسمی اعلام شده است که در زیر می تو…
 • مراسم PGA 2018

  نامزدهای مراسم PGA 2018

  بیاتومگ – مراسم انجمن تهیه کنندگان آمریکا (Producers Guild of America) در واقع در سال ۱۹۹۰…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *