خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم های Deadpool 2 و New Mutants و Gambit تغییر کرد

تاریخ اکران فیلم های Deadpool 2 و New Mutants و Gambit تغییر کرد

۰
فیلم های Deadpool 2 و New Mutants و Gambit

بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم تاریخ اکران فیلم های Deadpool 2 (ددپول ۲) و New Mutants (جهش یافته های جدید) و Gambit (گمبیت) را تغییر داده است. چندی پیش بود که در طی گزارش هایی اعلام شد که کمپانی دیزنی سرانجام پس از مدت ها مذاکره، برخی از آثار کمپانی فاکس قرن بیستم را خریداری کرده است. گفته شده که ارزش تجاری این آثار، بیش از ۶۰ میلیارد دلار می باشد. کمپانی کامکست و سونی پیکچرز نیز پیشنهاداتی به کمپانی فاکس داده بودند.

با این وجود، هنوز ۱۸ ماه تا اجرایی شدن توافق دیزنی و فاکس باقی مانده و کمپانی فاکس تصمیم ندارد که برنامه های خود را به عقب بیاندازد و همچنان در حال گسترش دنیای مردان ایکس می باشد. در گزارشی تازه، اعلام شد که کمپانی فاکس قرن بیستم فیلم ددپول ۲ با بازی رایان رینولدز در نقش ددپول و جاش برولین در نقش کیبل را از تاریخ ۱ ژوئن به ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) تغییر داده است.

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

این کمپانی همچنین تاخیر بسیار قابل توجهی را در اکران فیلم جهش یافته های جدید اعمال کرده است. این فیلم که با بازی آنا تیلور جوی و میسی ویلیامز می باشد، از تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۸ به ۳ اسفند ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹) منتقل شده است. تاریخ اکران فیلم گمبیت با بازی چنینگ تیتوم نیز از فوریه ۲۰۱۹ به ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ (۷ ژوئن ۲۰۱۹) تغییر یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *