بیاتومگ – تریلر تازه ای برای سریال Altered Carbon (کربن دستکاری شده) منتشر شده که اشاره به اسرار در دل این سریال علمی-تخیلی جدید دارد. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

جوئل کینامن قرار است در این سریال علمی-تخیلی بازی کند. داستان سریال را نویسنده فیلم Shutter Island (جزیره شاتر) لائوتا کاراگودیس نوشته و قسمت آزمایشی آن را نیز کارگردان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) میگل سپوچنیک کارگردانی می کند. سریال کربن دستکاری شده بر اساس رمانی نوشته ریچارد مورگان محصول سال ۲۰۰۲ می باشد.

خلاصه رسمی این سریال نیز اینگونه است:

“سریال کربن دستکاری شده، داستانی جذاب از قتل، عشق، سکس و خیانت است که در بیش از ۳۰۰ سال بعد در آینده رخ می دهد. در این آینده، جامعه توسط تکنولوژی های جدید تغییر یافته است؛ خودآگاهی به صورت دیجیتال در می آید؛ بدن انسان قابل تعویض می باشد و مرگ دیگر حتمی نیست. تاکشی کواکس، تنها سرباز بازمانده از یک گروه گلچین جنگجویان بین ستاره ای می باشد که در برابر قیامی علیه نظم نوین جهانی شکست خورده اند. ذهن او برای سال ها درون یخ نگهداری شده بود تا اینکه یک مرد بسیار ثروتمند و دراز عمر به نام لورنس بانکروفت به کواکس فرصت دیگری برای زندگی کردن می دهد. در عوض، کواکس باید معمای یک قتل را حل کند و آن قتل نیز قتل خود بانکروفت می باشد.”

این سریال در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ (۲ فوریه ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس عرضه خواهد شد.

تریلر سریال Altered Carbon (کربن دستکاری شده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

یک دیدگاه

  1. Sky

    ۲۱ بهمن, ۱۳۹۶ در ۲۲:۴۵

    واو!این سریال واقعا عالی بود با بازی فوق العاده تاثیر گذار جوئل کینامن .نمیدونم برای سیزن دوم بازیگر نقش اصلی رو عوض کنن یا نه؟که میشه گفت تعویض بازیگر نقش اصلی میشه بزرگترین ضعف همچین سریالی!کلا ارتباط بیننده قطع میشه باز!اینقد داستان متفاوت و پایان تروتمیزی داشت که باعث میشه فک کنم اصن سیزن دومیم در کار هست یا نه؟!

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *