خانه آخرین خبرها همکاری لئوناردو دی کاپریو و کوئنتین تارانتینو در فیلمی جدید

همکاری لئوناردو دی کاپریو و کوئنتین تارانتینو در فیلمی جدید

۰

بیاتومگ – لئوناردو دی کاپریو قرار است بار دیگر در فیلمی تازه با کوئنتین تارانتینو همکاری کند. این فیلم که نهمین فیلم به کارگردانی تارانتینو خواهد بود و همچنان بدون عنوان می باشد، قرار است در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹) به اکران در بیاید.

در ابتدا فرض می شد که این فیلم بر روی قتل های ننگین چارلز منسون تمرکز می کند ولی بعدا تارانتینو اظهار داشت که پروژه جدیدش یک اثر کلی می باشد که به بررسی هالیوود در سال ۱۹۶۹ می پردازد. جزییات داستانی این فیلم نشان می دهد که داستان آن در مورد بازیگر تلویزیونی است که قصد دارد وارد دنیای سینما شود. تولید این فیلم انتظار می رود که از سال آینده آغاز شود.

کوئنتین تارانتینو

تارانتینو و دی کاپریو قبلا در فیلم خونین و وسترن Django Unchained (جانگوی رها شده) با یکدیگر همکاری داشته اند. در فیلم جانگوی رها شده، دی کاپریو نقش شخصیت اصلی منفی فیلم یعنی کالوین کندی را بازی می کرد. دی کاپریو در طی فیلمبرداری این فیلم دست خود را برید ولی همچنان نقش آفرینی را ادامه داد. این بازیگر محبوب گرچه نامزد دریافت جایزه اسکار شد ولی برخلاف اینکه بسیاری او را لایق برنده شدن می دانستند، نتوانست در آن سال برنده جایزه اسکار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *