بیاتومگ – شبکه اچ بی او تریلر برای فیلم Fahrenheit 451 (فارنهایت ۴۵۱) با بازی مایکل بی جوردن (Creed)، مایکل شانون (Man of Steel)، سوفیا بوتلا (The Mummy) و لورا هریر (Spider-Man: Homecoming) منتشر کرده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

این فیلم شبکه اچ بی او از رمان کلاسیک ری بردبری به همین نام اقتباس شده است. در این رمان پادآرمانی، تلویزیون و رسانه، توده مردم را بی حس کرده، تاریخ ریشه کن شده و فایرمن (آتش نشان) نیز همه کتاب ها را سوزانده است.

جوردن نقش مونتاگ را بازی می کند، یک آتش نشان که پس از ملاقاتی که با کلاریس داشته و به او در مورد گذشته چیزهایی یاد داده است، سعی دارد وظیفه ای که به دست گرفته را رها کند. شانون نقش بیتی، کاپیتان و مربی مونتاگ را بازی می کند. بوتلا نیز در فیلم نقش کلاریس، خبرچین دو جانبه بین مونتاگ و بیتی را ایفا خواهد کرد. لورا هریر نقش میلی (در رمان به نام میلدرد خوانده می شد)، همسر مونتاگ را به تصویر می کشد که در شبکه های اجتماعی غوطه ور است و زوال استفاده فعلی از وسایل دیجیتالی سبب تخریب ازدواجشان می شود.

رامین بحرانی (۹۹ Homes) علاوه بر کارگردانی فیلم فارنهایت ۴۵۱، به همراه امیر نادری فیلمنامه فیلم را قلم زده است. این فیلم تلویزیونی قرار است در بهار سال ۲۰۱۸ از شبکه اچ بی او پخش شود.

تریلر فیلم Fahrenheit 451 (فارنهایت ۴۵۱)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *