خانه آخرین خبرها سریال John Wick (جان ویک) ساخته می شود

سریال John Wick (جان ویک) ساخته می شود

۰

بیاتومگ – سریال John Wick (جان ویک) با عنوان The Continental (کانتینتال) توسط شبکه استارز ساخته می شود. در عصر دنیای های مشترک که در آن، سری فیلم های مختلف در حال درخشش می باشند، تجدید حیات بازیگری کیانو ریوز در فیلم های جان ویک، ورودی بسیار خوبی در سینما است.

در این سری فیلم های خشونت آمیز، جان ویک به دنبال مجموعه اتفاقات تاسف بار و ناگوار، به بازی آدمکشی و قتل باز می گردد. فیلم جان ویک به موفقیت بزرگی تبدیل شد و سپس فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل دوم) در سال گذشته اکران شد و پس از آن، به ساخت فیلم John Wick: Chapter 3 (جان ویک: فصل سوم) چراغ سبز نشان داده شد. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۹ (۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران شود.

John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل ۲) – کیانو ریوز و کامن

شبکه استارز اعلام کرده که نسخه فرعی سری فیلم های جان ویک به نام کانتینتال چراغ سبز گرفته است. در حال حاضر جزییات مربوط به این سریال بسیار اندک می باشد ولی تایید شده که تمرکز سریال بر روی کارهای داخلی هتل انحصاری کانتینتال قرار دارد که پناهگاهی برای آدمکش ها می باشد. کارگردان سه فیلم جان ویک یعنی چاد استالسکی، کارگردانی قسمت آزمایشی این سریال را برعهده دارد. بنا بر گفته های مدیر برنامه ریزی شبکه استارز، انتظار می رود که در بخشی از سریال، کیانو ریوز نیز حضور بیابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *