بیاتومگ – کمپانی کاورت مدیا تصویر تازه ای از دیزی ریدلی در فیلم Ophelia (اوفلیا) که بازسازی از رمان هملت اثر شکسپیر می باشد را منتشر کرده است که در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید.

در فیلم اوفلیا علاوه بر ریدلی بازیگرانی چون نامزد جایزه اسکار نوآمی واتس (The Impossible و Divergent) در نقش ملکه، برنده جایزه گلدن گلوب و نامزد جایزه اسکار کلایو اوون (Closer، Children of Men و Valerian and the City of a Thousand Planets) در نقش کلادیوس، جورج مک کی (Captain Fantastic و Pride) در نقش هملت، تام فلتون (Harry Potter، In Secret و Belle) در نقش لارتس و دوون ترل (Barry) در نقش هوریشیو حضور دارند. این فیلم یک عنوان رمانتیک/غم انگیز می باشد. کارگردان این فیلم کلیر مک کارتی (The Waiting City) و فیلمنامه نویس آن نیز سمی چلاس (Mad Men و The Eleventh Hour) می باشد.

حوادث این فیلم در قرن چهاردهم میلادی رخ می دهد. در فیلم، اوفلیا (ریدلی) دختر مورد اعتماد ملکه ای (واتس) می باشد. او به زودی مورد توجه شاهزاده ای خوش تیپ به نام هملت (مک کی) قرار می گیرد و همین موضوع نیز باعث به وجود آمده عشقی ممنوعه بین آنها می شود. اوفلیا در ادامه در مسیر سختی قرار می گیرد و باید بین زندگی واقعی خود و عشق جدیدش یک کدام را انتخاب کند، انتخابی که می تواند او را در مسیری خطرناک قرار دهد. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم اعلام نشده است.

تصویر فیلم Ophelia (اوفلیا)

فیلم Ophelia (اوفلیا)
فیلم Ophelia (اوفلیا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *