بیاتومگ – تریلری برای فیلم Braven (برِیوِن) منتشر شده که در آن، جیسون موموا در حال مقابله با قاچاقچی های مواد مخدر سرتاپا مسلحی است که خانواده اش را تهدید می کنند. نابغه طولانی مدت بدلکاری لین اودینگ با کارگردانی این فیلم اکشن، برای اولین بار وارد عرصه کارگردانی فیلم سینمایی می شود. علاوه بر جیسون موموا، دیگر بازیگران این فیلم شامل جیل واگنر، استیون لنگ، گرت دیلیهانت و ساشا روسف می باشد.

فیلم بریون با بازی جیسون موموا در نقش جو می باشد، مرد خانواده دوستی که به همراه پدرش لیندن برای آخر هفته به کلبه اش می رود. جو و لیندن خبر ندارند که گروهی از قاچاقچی های مواد مخدر یک کیسه هرویین در زیر کلبه انبار کرده اند. آنها همچنین نمی دانند که دختر جو به نام شارلوت، خود را در ماشین آنها جا داده تا بتواند آخر هفته را با آنها سپری کند. هنگامی که قاچاقچی ها می آیند تا مواد مخدر خود را بردارند، جو باید از مهارت هایش برای محافظت از کلبه و خانواده اش بهره ببرد. و لازم به ذکر است که او دارای توانایی و مهارت های زیادی می باشد.

علاوه بر انتشار تریلر، پوستری نیز از این فیلم منتشر شده که در زیر مشاهده می کنید. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ (۲ فوریه ۲۰۱۸) بر روی پرده های سینما به اکران در بیاید.

تریلر فیلم Braven (برِیوِن)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Braven (برِیوِن)

فیلم Braven (برِیوِن)
فیلم Braven (برِیوِن)

یک دیدگاه

  1. Sherlock17

    ۱۱ مرداد, ۱۳۹۷ در ۲۳:۱۱

    من فیلم “بریوِن” رو دیدم. خوب بود. من خوشم اومد

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *