بیاتومگ – بازیگر نورمن ریداس اظهار داشته که هیچ برنامه ای برای خارج شدن از نقش دریل دیکسون در سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) ندارد و همین نیز سبب به وجد آمدن طرفداران این سریال زامبی‎ای و آخرالزمانی شده است.

شخصیت دریل با بازی ریداس برای اولین بار در سومین قسمت فصل ابتدایی سریال حضور یافت و از آن زمان نیز به یکی از پایه های محکم و محبوب سریال برای طرفداران تبدیل شده است. دریل که اغلب مسلح به کمان زنبورکی می باشد و به طور معمول، سوار بر موتورسیکلت است، انزوا‎طلب ژولیده ای با قلبی مهربان در زیر ظاهر خشن و زمختش می باشد. شخصیت وی به حدی محبوب شده که طرفداران نمی توانند مردن او را تحمل کنند و این موضوع را در شبکه های اجتماعی به کرات به سازنده ها گوشزد کرده اند.

سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

خوشبختانه، در مصاحبه ای تازه، ریداس تایید کرده که هیچ برنامه ای برای خروج از این نقش ندارد و علاقه زیادی به ماندن تا پایان سریال دارد. او می گوید:

“من حضور در سریال را دوست دارم. می توانم این نقش را تا پایان سریال بازی کنم. بخشی از من می خواهد که تا پایان سریال باشد. من سریال را شروع کردم و می خواهم آن را به پایان برسانم.”

وی در ادامه این مصاحبه نیز اضافه می کند:

“سریال مردگان متحرک همانند فیلمی سینمایی نیست که در یک ساعت و نیم به پایان برسد. مردم را از همان ابتدا دیده اند و در طی این نه سال، شخصیت من با آنها رشد کرده است. شما می توانید ببینید که موهای روی چانه ام خاکستری رنگ شده اند! من هرگز چنین نقشی را بازی نکرده ام که در آن، طرفداران شاهد رشد کاراکتر در زندگی واقعی می باشند. به ندرت فرصت ایفای چنین نقش هایی پیش می آید. حضور در چنین سریال بزرگ و طویل، واقعا موهبت است. من همچنان آن را دوست دارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *