خانه آخرین خبرها سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) برای فصل ۹ تمدید شد

سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) برای فصل ۹ تمدید شد

۲
سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

بیاتومگ – شبکه ای ام سی سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) را برای فصل ۹ تمدید کرد. علاوه بر این، این شبکه مدیر اجرایی جدید این سریال را نیز اعلام کرده است. سریال مردگان متحرک که بر اساس کتاب های کمیک کمپانی ایمیج کمیک ساخته رابرت کرکمن می باشد، حتی با وجود افت رتبه اش، همچنان یکی از بزرگترین سریال های امروزه است.

این سریال که در حال حاضر در وقفه میانه فصل هشتم خود به سر می برد، ظاهرا فعلا پایانی برای خود در نظر ندارد. سریال همچنان به پخش طولانی مدت خود ادامه می دهد و رابرت کرکمن نیز با انتشار کتاب های کمیک تازه تری، داستان و موضوعات بیشتری برای این سریال فراهم می آورد.

نیمه دوم فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
نیمه دوم فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

آینده فصل هشتم سریال مردگان متحرک هیچ‌گاه در شک و تردید قرار نداشت، ولی ایجاد تغییری ممکن است مفید واقع شود. با کاهش بیشتر رده بندی سریال، افراد بیشتری متوجه منحرف شدن سریال از راه اصلی اش شدند. بدون شک، همه می دانند که فصل هشت قرار نیست پایان سریال باشد ولی تغییری در راه است.

شبکه ای ام سی سریال را برای فصل نهم تمدید کرده و این خبر همراه با اعلام مدیر اجرایی جدید بود. مدیر اجرایی قبلی سریال یعنی اسکات گیمپل به عنوان ناظر تمام محتواهای مرتبط با مردگان متحرک ترفیع یافته است. ترفیع او سبب خالی شدن جایگاه مدیر اجرایی شد و بنابراین، آنجلا کانگ قرار است از این به بعد هدایت‌گر سریال مردگان متحرک باشد.

۲ دیدگاه ها

 1. Pariyaa

  ۳ بهمن, ۱۳۹۶ در ۰۷:۲۴

  ریک و کارل و دریل باشه بقیه رو تا نیخوان تغییر بدن.
  مخصوصا اون شکلاتی رو کلا حذف کنن 😐

  پاسخ دادن

 2. Med

  ۳۰ دی, ۱۳۹۶ در ۲۰:۱۵

  یکی از بهترین سریال هایی که دیدم، واقعا باعث خوشحالیه که ادامه پیدا میکنه
  امیدوارم تغییری تو شخصیت های اصلی ندن.

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *