بیاتومگ – سباستین استن اظهار داشته که با هیو جکمن در مورد بازی در نقش ولورین برای یک بار دیگر و این بار به عنوان همگذری یا کراس اُور احتمالی انتقام جویان/مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول صحبت کرده است.

استن ۳۹ ساله نقش دوست گمشده کاپیتان آمریکا یعنی باکی بارنز را بازی می کند که ظاهرا توسط هایدرا به سلاحی مرگبار تبدیل شده است. ولی وی با کمیک تی چالا/پلنگ سیاه در واکاندا، بار دیگر به هوشیاری اش دست می یابد و قرار است در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) در کنار بهترین رفیقش علیه تانوس و ارتشش مبارزه کند.

فیلم Logan (لوگان)
فیلم Logan (لوگان)

به لطف توافق دیزنی و فاکس، احتمال ساخت همگذری مردان ایکس و انتقام جویان قوت گرفته است. در مصاحبه با حضور هم‌قطارانش در دنیای سینمایی مارول یعنی کریس اوانز و آنتونی مکی، سباستین استن از به ظاهر گفتگوهایی با هیو جکمن برای ایفای نقش ولورین در دنیای سینمایی مارول پرده برداشت. وی اظهار داشت:

“اخیرا به طور اتفاقی در کنار هیو جکمن نشسته بودم. من مدام به این موضوع فکر می کردم که آیا فیلم Logan (لوگان) قرار است آخرین فیلم وی در نقش ولورین باشد یا خیر، پس از وی سوال کردم و او گفت که در این مورد فکر کرده و این موضوع، او را نیز به فکر فرو برده است. بنابراین، نمی دانم، ممکن است او به این نقش بازگردد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *