بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از فصل ۲ سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) منتشر شده که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. در این تریلر، تاریخ شروع پخش این فصل از سریال نیز اعلام می شود. سریال سرگذشت ندیمه، سریالی درام بر اساس پر فروش ترین رمان مارگارت اتوود به همین نام می باشد، که داستان زندگی مکان نامعلوم گیلیاد با جامعه ای یکه‌تاز که قبلا بخشی از ایالات متحده بوده است را روایت می کند.

در مواجهه با فجایع زیست محیطی و موضوع زاد و ولد، گیلیاد توسط رژیمی بنیادگرا و پیچیده اداره می شود که زنان را از اموال حکومت بر می شمرد. آفرد به عنوان یکی از زنان معدود بارور، خدمتکار خانگی فرمانده است و او و کسانی همانند او به عنوان برده جنسی در راستای تکثیر جمیعت دنیای ویران شده استفاده می شوند. در این جامعه وحشتناک که یک کلمه =اشتباه می تواند به زندگی شما پایان بدهد، آفرد بین فرمانده ها، همسران بی رحم شان، مارتاز های داخلی و خدمتکارانشان پیچ می خورد که هر کدام می توانند جاسوسی برای گیلیاد باشند و همه یک هدف دارند، زنده بمانند و دختری که به زور از آنها گرفته شده است، پیدا کنند.

مدیر اجرایی سریال بروس میلر اظهار داشته که فصل دوم سریال سرگذشت ندیمه به داستان کسانی می پردازد که از گیلیاد گریخته اند و با چالش های تازه ای رو به رو شده اند. پخش فصل دوم چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۵ آوریل ۲۰۱۸) صورت خواهد گرفت.

تریلر فصل ۲ سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *