خانه آخرین خبرها تاریخ شروع پخش فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) مشخص شد

تاریخ شروع پخش فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) مشخص شد

۱
فصل 4 سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک)

بیاتومگ – همانطور که درخشش سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) در حال محو شدن هستند، سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) از لحاظ انتقادی در حال پیشرفت است، اگرچه این سریال همچنان از افت رتبه بندی سریال مردگان متحرک رنج می برد.

فصل چهارم سریال ترس از مردگان متحرک با خبر حضور کاراکتری از سریال اصلی در آن، حتی از قبل هیجان انگیزتر شده و حال نیز تاریخ رسمی شروع پخش آن از شبکه ای ام سی اعلام شده است. در فصل چهارم شاهد حضور کاراکتر مورگان جونز با بازی لنی جیمز از سریال اصلی هستیم. حضور کاراکتر مورگان مطمئنا به جذابیت این سریال خواهد افزود.

نیمه دوم فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
نیمه دوم فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

بنا بر گفته ها، با حضور بازیگرهای تازه و بازگو شدن داستان بقا از دیدگاه مورگان، کل چارچوب سریال قرار است تغییر کند. به فصل جدید سریال ترس از مردگان متحرک، بازیگرانی شامل گرت دیلیهانت (The Mindy Project)، جینا الفمن (Damages, Dharma & Greg)، کوین زیگرز (Notorious, Gossip Girl) و مگی گریس (Californication, Taken) اضافه شده اند.

پخش فصل چهارم سریال ترس از مردگان متحرک قرار است از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ (۱۵ آوریل ۲۰۱۸) بر روی شبکه ای ام سی آغاز شود.

یک دیدگاه

  1. علی

    ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۲۳:۳۲

    بد ترین فصل این سری همین فصل چهار است. ترافیک من نامحدوده ولی حیف نیست پهنای باند کشور رو حرام فصل چهار این سری بکنم?

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *