بیاتومگ – بازیگر انگلیسی مارک استرانگ از خوشحالی اش برای بدست گرفتن نقش اصلی منفی فیلم !Shazam (شزم!) یعنی دکتر سیوانا می گوید. او اظهار داشته که احساس می کند پس از شکست فیلم Green Lantern (فانوس سبز) در سال ۲۰۱۲، کارش در دنیای سینمایی دی سی ناتمام باقی ماند.

در اوایل سال جاری اعلام شد که دیوید اف سندبرگ کارگردانی این پروژه را به دست گرفته است. نقش اصلی فیلم شزم! را زکری لوی، بازیگر سریال Chuck (چاک) بازی می کند. این بازیگر چندی پیش به شهر تورنتو در کانادا سفر کرد تا فیلمبرداری فیلم آغاز شود. علاوه بر این، وی اشاره ای به احتمال حضور کاراکترهای دیگری از دنیای دی سی نیز کرده است.

مارک استرانگ - فیلم !Shazam (شزم!)
مارک استرانگ – فیلم !Shazam (شزم!)

در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ شایعاتی از پیوستن مارک استرانگ به فیلم شزم! در نقش دکتر سیوانا به گوش رسید و حال نیز صحت این خبر تایید شده است. در مصاحبه ای تازه، این بازیگر از دلیل قبول کردن این نقش و همچنین از تاثیر نقش قبلی اش در دنیای سینمایی دی سی بر روی این تصمیم گفت. او بیان کرد:

“من نقش یک حرامزاده شروری به نام دکتر سیوانا را بازی می کنم، این کاراکترها، بهترین و لذت‌بخش ترین کاراکترها برای بازی کردن می باشند. من در فیلم فانوس سبز نقش سینسترو را بازی می کردم و فکر می کنم که این فیلم، فیلمی نسبتا خوب بود ولی این فیلم خواسته های بیننده ها و سازنده ها را برآورده نکرد، پس فکر کردم که من کاری ناتمام در دنیای دی سی دارم. من در آن فیلم نقش شروری را بازی می کردم که قرار بود در فیلم دوم حتی شرورتر شود ولی فیلم دوم هرگز ساخته نشد و فکر می کنم من می توانم این کاستی را در فیلم شزم! جبران کنم.”

فیلم شزم در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ (۵ آوریل ۲۰۱۹) بر روی پرده های سینما اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *