بیاتومگ – جان برنتال، بازیگر نقش اصلی سریال The Punisher (مجازاتگر) اظهار داشته که اگر موقعیت فراهم شود، خیلی دوست دارد تا زمانی را با جسیکا جونز و دردویل در فصل دوم سپری کند.

در سال ۲۰۱۵، کمپانی مارول و نتفلیکس، با فصل اول سریال Daredevil (دردویل) مشارکتی را آغاز نمودند. این مشارکت در گوشه ای از دنیای سینمایی مارول قرار دارد که در آن، به قهرمانان سطح خیابانی در شهر نیویورک پرداخته می شود.

سریال The Punisher (مجازاتگر)
سریال The Punisher (مجازاتگر)

از آن زمان، نتفلیکس و مارول، اولین فصل های سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) و Luke Cage (لوک کیج) و Iron Fist (آیرون فیست) و همچنین تیم شدن این کاراکترها در یک سریالی جداگانه یعنی سریال The Defenders (مدافعان) و همچنین فصل دوم سریال دردویل را ساخته و پخش کرده اند. با اینکه این سریال ها از همان ابتدای شروع همکاری مارول و نتفلیکس برنامه ریزی شده بودند ولی آنها اخیرا اندکی از برنامه منحرف شدند و سریال نسخه فرعی مجازاتگر را نیز ساختند.

در مصاحبه ای تازه، جان برنتال در مورد سریال مجازاتگر و داستان فصل های بعدی آن سخن گفته است. وی اظهار داشت:

“می دانید، من چارلی کاکس را دوست دارم. من قبلا با او کار کرده ام و خیلی دوست دارم که بار دیگر با او همکاری کنم. اول دلیل حضور من در این نقش است. او من را به این نقش آورد و عملکرد او سبب شد تا من علاقه مند به این نقش شوم.”

وی اشاره ای به جسیکا جونز نیز داشت و در ادامه گفت:

“همه آنها عالی هستند. من یکی از طرفداران سرسخت کریستن ریتر می باشم. او کشنده است و من خیلی دوست دارم تا با او نیز کار کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *