خانه آخرین خبرها احتمال حضور ایان مک‌شین در سریال The Continental (کانتیننتال) وجود دارد

احتمال حضور ایان مک‌شین در سریال The Continental (کانتیننتال) وجود دارد

۰
فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل دوم)

بیاتومگ – نسخه فرعی سری فیلم های John Wick (جان ویک) با عنوان The Continental (کانتیننتال) ممکن است با حضور ایان مک شین باشد. در این سری فیلم های خشونت آمیز، جان ویک به دنبال مجموعه اتفاقات تاسف بار و ناگوار، به بازی آدمکشی و قتل باز می گردد.

فیلم جان ویک به موفقیت بزرگی تبدیل شد و سپس فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل دوم) در سال گذشته اکران شد و پس از آن، به ساخت فیلم John Wick: Chapter 3 (جان ویک: فصل سوم) چراغ سبز نشان داده شد. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۹ (۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران شود.

فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل دوم)
فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل دوم)

تمرکز سریال بر روی کارهای داخلی هتل انحصاری کانتینتال قرار دارد که پناهگاهی برای آدمکش ها می باشد. کارگردان سه فیلم جان ویک یعنی چاد استالسکی، کارگردانی قسمت آزمایشی این سریال را برعهده دارد. از زمان اعلام خبر ساخت سریال کانتیننتال، سوالات بسیاری در مورد حضور یا عدم حضور کاراکتر وینستون، مدیر هتل، با بازی ایان مک شین به وجود آمد.

در مصاحبه با مدیر برنامه ریزی شبکه استارز، وی تایید کرد که مذاکرات برای حضور وی در سریال در حال شکل گیری است. وی اظهار داشت:

“مسلما گفت و گوهایی برای حضور ایان مک شین در سریال وجود دارد. به لطف همکاری ما در سریال دیگر این بازیگر یعنی سریال American Gods (خدایان آمریکایی)، ما تا حدودی از برنامه کاری این بازیگر آگاه هستیم و این برای ما خوب است. ما در حال مذاکره با ایان می باشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *