خانه آخرین خبرها بازیگر نقش پسر ایوان دراگو در فیلم Creed 2 (کرید ۲) مشخص شد

بازیگر نقش پسر ایوان دراگو در فیلم Creed 2 (کرید ۲) مشخص شد

۰
فیلم Creed 2 (کرید 2)

بیاتومگ – بوکسور رومانیایی برای بازی نقش پسر ایوان دراگو در فیلم Creed 2 (کرید ۲) انتخاب شده است. ایوان دراگو در فیلم Rocky IV (راکی ۴) در مقابل راکی قرار داشت. فیلم کرید ۲، جدیدترین قسمت از سری فیلم های راکی می باشد و قرار است در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۷ (۲۱ نوامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده نقره ای اکران شود.

سیلوستر استالونه علاوه بر نوشتن فیلمنامه، در این فیلم نقش راکی را به تصویر خواهد کشید. در ابتدا قرار بود استالونه کارگردانی این فیلم را برعهده داشته باشد ولی در نهایت، استیون کیپل جونیور جایگزین وی در جایگاه کارگردانی شد.

فلورین مانتینو - بوکسور رومانیایی
فلورین مانتینو – بوکسور رومانیایی

بنا بر گزارش ها، نقش پسر ایوان دراگو را قرار است بوکسوری به نام فلورین مانتینو ملقب به بیگ نستی بازی کند، بوکسوری رومانیایی که اصالتا در سال ۱۹۹۰ در آلمان به دنیا آمده است. حضور وی در این فیلم، اولین فیلم سینمایی آمریکایی این بوکسور را رقم خواهد زد. انتخاب وی چندان جای تعجب نداشت، چراکه قبلا شایعاتی در مورد تست دادن این بوکسور برای این نقش منتشر شده بود و در چند هفته گذشته نیز، این بوکسور با انتشار تصاویری در اینستاگرام، همانند تصویر بالا، خبر از پروژه ای بزرگ در لس آنجلس می داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *