بیاتومگ – تیزر کوتاهی از فصل دوم سریال The Gifted (با استعداد) منتشر شده که اشاره می کند مقاومت جهش یافته‌ها در فصل دوم این سریال نسخه فرعی مردان ایکس بازخواهد گشت. در زیر می توانید این تیزر را با دو کیفیت مختلف دانلود یا مشاهده نمایید.

فصل اول سریال با استعداد با متلاشی کردن شبکه زیرزمینی جهش یافته ها، به نقطه اوج رسید. خوشبختانه، شبکه فاکس از قبل این سریال را برای فصل دوم تمدید کرده و به نظر می رسد که سریال مسیر تاریک تازه ای را در پیش گرفته است. همانطور که در این تیزر کوتاه مشاهده می شود، مقاومت جهش یافته ها در فصل دوم سریال بازخواهد گشت.

مقاومت جدید جهش یافته ها احتمالا توسط سه خواهر فراست رهبری خواهد شد و اقدام مستقیم علیه سنتینل سرویس و پیوریفایر ها در پیش خواهد گرفت. آنها قبلا خود را به عنوان نیرویی ثابت کرده اند که می توان روی آنها حساب کرد؛ پولاریس به تنهایی برنامه هاوند را از بین برد و ظاهرا دکتر کمپبل را با منفجر کردن جتش، کشت. بدون شک، روش های افراطی آنها سبب خواهد شد تا سنتینل سرویس آماده پاسخی کوبنده شود. همانطور که تیزر کوتاه زیر نمایان می سازد، این جنگ به سرعت در حال تشدید شدن است.

تیزر فصل ۲ سریال The Gifted (با استعداد)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *