خانه آخرین خبرها کارگردانان فیلم Flashpoint (فلش پوینت) مشخص شدند

کارگردانان فیلم Flashpoint (فلش پوینت) مشخص شدند

۰
فیلم Flashpoint (فلش پوینت)

بیاتومگ – فیلم Flashpoint (فلش پوینت) سرانجام کارگردانان خود را پیدا کرد. ازرا میلر با وجود دو حضور کوتاهش در فیلم های Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) و Suicide Squad (جوخه انتحار) در نقش فلش، هنوز زمان کافی برای درخشش نداشته است. او در فیلم Justice League (لیگ عدالت) یکی از شخصیت های اصلی است و استودیو دی سی همچنان در حال کار بر روی توسعه فیلم مستقل فلش می باشد.

کارگردان فیلم Dope (مواد) ریک فاموییوا سومین کارگردانی بود که اواخر سال گذشته میلادی از این پروژه خارج شد و پس از یک روند بازنویسی، اعلام شد که فیلم مستقل فلش به عنوان فیلم فلش پوینت شناخته خواهد شد. در طی این فرایند، جستجوی برای پیدا کردن کارگردان جدید ادامه داشت ولی اخیرا گزارش شد که فیلم فلش پوینت و دیگر فیلم های دی سی تا زمان اکران فیلم لیگ عدالت در وقفه خواهند بود.

فیلم Justice League (لیگ عدالت)
فیلم Justice League (لیگ عدالت)

حال، پس از اکران فیلم لیگ عدالت، زمان آن رسیده که تولید فیلم فلش پوینت در پیش گرفته شود. گزارش شده که کمپانی برادران وارنر نویسنده های فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) یعنی جاناتان گلدستاین و جان فرانسیس را برای کارگردانی فیلم مستقل فلش به خدمت گرفته است. فیلمنامه این فیلم را نیز جوبی هارولد قلم خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *