خانه آخرین خبرها سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا) کنسل شد

سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا) کنسل شد

۰
فصل 2 سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)

بیاتومگ – شبکه اسپایک که پخش دومین فصل از سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا) را برعهده داشت، اکنون این سریال فانتزی و اقتباسی را کنسل کرده است. این سریال بر اساس مجموعه کتاب های فانتزی جوانان است که برای اولین بار در شبکه ام تی وی در اوایل سال ۲۰۱۶ و در قالب ۱۰ قسمت پخش شد که عمدتا نیز مورد پسند منتقدان بود.

این اقتباس از کتاب ها توسط آلفرد گاف و مایلز میلار انجام گرفته است و توانست رتبه خوبی در بین سریال های فانتزی و درام بدست بیاورد. به همین سبب نیز به ساخت فصل دوم سریال چراغ سبز نشان داده شد ولی اعلام شد که این سریال از شبکه ام تی وی به شبکه اسپایک منتقل خواهد شد. لازم به ذکر است که این دو شبکه متعلق به یک کمپانی مادر یکسان هستند.

فصل 2 سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)
فصل ۲ سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)

متاسفانه، رتبه بالای سریال رویدادنامه شانارا در فصل دوم ادامه نداشت و دومین فصل از این سریال کمتر از ۵۰۰ هزار بیننده را به خود جذب کرده بود. به همین ترتیب، شبکه اسپایک تصمیم به کنسل کردن این سریال گرفت. در حالی که فصل سوم سریال رویدادنامه شانارا قرار نیست از شبکه اسپایک پخش شود ولی همچنان روزنه امیدی برای طرفداران باقی مانده است. در حال حاضر، سازندگان این سریال به دنبال پیدا کردن شبکه دیگری برای سریال می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *