بیاتومگ – تریلر تازه ای برای فصل ۳ سریال Ash vs. Evil Dead (اش در برابر شیطان مرده) منتشر شده است که وعده خون، خنده و مردگان بیشتری را می دهد. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در حالی که ۲۰ سال طول کشید تا سریال اش در برابر شیطان مرده ساخته و پخش شود ولی این سریال توانست تا خود را به طرفداران وفادار سری فیلم های Evil Dead (شیطان مرده) ثابت کند. با وجود اینکه بازیگر نقش اصلی سریال یعنی بروس کمپبل وارد ۶۰ سالگی شده ولی او همچنان خود را در این نقش ثابت کرده است.

همانطور که طرفداران به یاد دارند، فصل دوم سریال اش در برابر شیطان مرده کاملا با خوشحالی برای اش و دوستانش به پایان رسید. به لطف سفر در زمان سودمند، اش قادر بود تا بال را شکست دهد، پابلو را زنده کند و همانند یک قهرمان به زمان خود و به شهرش یعنی الک گروو بازگردد. البته اگر اش خوشحال باشد، داستان زیادی برای بازگو کردن نمی ماند و مطمئنا طولی نخواهد کشید که اش بار دیگر به مبارزه علیه شیطان بازگردد.

فصل های اول و دوم سریال اش در برابر شیطان مرده به طور معمول در اکتبر آغاز می شدند و تا قبل از کریسمس و سال نو میلادی به پایان می رسیدند ولی پخش فصل سوم این سریال از روز دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ (۲۵ فوریه ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد.

تریلر فصل ۳ سریال Ash vs. Evil Dead (اش در برابر شیطان مرده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فصل ۳ سریال Ash vs. Evil Dead (اش در برابر شیطان مرده)

فصل ۳ سریال Ash vs. Evil Dead (اش در برابر شیطان مرده)
فصل ۳ سریال Ash vs. Evil Dead (اش در برابر شیطان مرده)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *