خانه آخرین خبرها احتمال حضور دیابلو در فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) وجود دارد

احتمال حضور دیابلو در فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) وجود دارد

۰
فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)

بیاتومگ – چیزی تا شروع فیلمبرداری فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) نمانده و اینگونه به نظر می رسد که کاراکتر دیابلو با بازی جی هرناندز احتمالا بازخواهد گشت. فیلم اول جوخه انتحار که به کارگردانی دیوید آیر در سال ۲۰۱۶ اکران شد، شامل کاراکترهای زیادی از جمله جوکر (جرد لتو) بود و البته به معرفی هارلی کوئین (مارگات رابی) و ددشات (ویل اسمیت) برای اولین بار در قالب یک فیلم سینمایی بزرگ پرداخت.

جوئل کینامن که در فیلم جوخه انتحار نقش ریک فلگ را به تصویر می کشید، در صفحه اجتماعی اش در اینستاگرام، تصویری از تمرینات برای فیلم جوخه انتحار ۲ منتشر کرده که به معنای آن می باشد که فیلمبرداری این فیلم قرار است به زودی آغاز شود. نکته جالب توجه در این تصویر که در زیر مشاهده می کنید، حضور جی هرناندز در میان آنها می باشد.

فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار 2)
فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲)

مرگ دیابلو در فیلم یکی از قوی ترین صحنه ها را رقم زد. او قبلا یک خانواده اش را از دست داده بود و به این نتیجه رسید که خانواده دیگری را از دست ندهد. در نتیجه، او خود را به سطح خارق العاده ای قدرتمند کرد و شروع به مقابله با اینکیبوس کرد. ولی حتی قدرت دیابلو نیز جلوگیر او نبود، با این وجود، دیابلو موفق شد تا با گول زدن اینکیبوس و آوردن او و خودش بر روی مواد منفجره، با قربانی کردن خودش، اینکیبوس را بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *