خانه آخرین خبرها تاریخ اکران احتمالی فیلم Black Widow (بیوه سیاه) مشخص شد

تاریخ اکران احتمالی فیلم Black Widow (بیوه سیاه) مشخص شد

۰
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

بیاتومگ – گزارش تازه ای منتشر شده که اشاره می کند فیلم Black Widow (بیوه سیاه) ممکن است در سال ۲۰۲۰ به اکران در بیاید. اسکارلت جوهانسون برای چند سال است که با نقش ناتاشا رومانف ملقب به بیوه‌ سیاه به یکی اعضای اصلی دنیای سینمایی مارول بدل شده اما تاکنون شخصیت او را در قالب یک فیلم مستقل ندیده ایم. اولین حضور جوهانسون به فیلم مرد آهنی ۲ بر می گردد، او بعد از این فیلم نیز در فیلم هایی چون کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و انتقام جویان: عصر الترون حضور داشته است.

پس از شروع کار جوهانسون در نقش بیوه سیاه و به خصوص پس از فیلم های انتقام جویان و جنگ داخلی، علاقه به این شخصیت برای داشتن نقشی بزرگتر بسیار بیشتر شده است. متاسفانه، هنوز این موضوع به حقیقت نپیوسته، چراکه او همچنان در فیلم های مختلف دنیای سینمایی مارول حضور می یابد و عضو مرکزی انتقام جویان می باشد ولی هنوز فیلم مستقلش ساخته نشده است.

فیلم Avengers Age of Ultron (انتقام جویان: عصر اولتران)
فیلم Avengers Age of Ultron (انتقام جویان: عصر اولتران)

به تازگی اعلام شده بود که جک شیفر برای نوشتن فیلمنامه این فیلم به خدمت گرفته شده است. در گزارشی تازه نیز اعلام شده که کمپانی مارول استودیو به دنبال آن است تا فیلم بیوه سیاه را در سال ۲۰۲۰ به اکران در بیاورد که به معنای آن است که نوشتن فیلمنامه فیلم در جریان است. البته، قدم بعدی انتخاب کارگردان و تیم تولید می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *