بیاتومگ – فصل ۲ سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) محصول نتفلیکس قرار است شامل فلش بک های زیادی باشد ولی این فلش‎بک ها به رابطه میان هانا با بازی کاترین لنگفورد و کلی با بازی دیلن مینت نمی پردازد. فصل اول این سریال درام و بحث برانگیز در بهار گذشته پخش شد و از طریق نوارهایی که هانا بیکر از خود به جا گذاشته بود، به بررسی تصمیم او برای خودکشی می پرداخت. با وجود برخی از بازخوردهای منفی برای نمایش دقیق مسائلی همچون قلدری، خودکشی و تجاوز جنسی، این سریال سریعا به یک سریال محبوب و جنجالی تبدیل شد و اگرچه این سریال یک سریال محدود بود ولی نتفلیکس در پاسخ به محبوبیت آن، سریال را برای فصل دوم تمدید کرد.

اولین فصل از سریال بر اساس کتاب هایی به همین نام بود و فصل اول به طور کامل داستان کتاب را پوشش داد. بنابراین، ادامه یافتن سریال به معنای آن است که باید موضوعات تازه برای آن به نگارش دربیاید و باید دید که آنها چگونه کاراکتر هانا بیکر را در آن جای می دهند چراکه نوارهای هانا تمام شده و او مرده است.

سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل که چرا)

دیلن مینت بازیگر نقش کلی در مصاحبه ای تازه اظهار داشته که با وجود به اتمام رسیدن نوارها، همچنان فلش‌بک های زیادی از هانا در فصل دوم وجود دارد. او بیان کرد:

“اگر ما داستان هانا را در فصل اول به اتمام می رساندیم، این کار خیلی عجیب و غریب می شد، چراکه ما فقط بخش های بسیار کوچکی از زندگی او را از زبان خودش شنیده ایم. هنوز بخش عظیمی از زندگی او باقی مانده و هنوز چیزهای بیشتری هست که ما می توانیم در مورد او متوجه بشویم. در کل، اطلاع یافتن در مورد زندگی او از کل روایت سریال مهم تر است.”

مینت همچنین اظهار کرده که داستان رابطه هانا و کلی به طور کامل در فصل اول بیان شده و چیزی برای بازگو کردن در فصل دوم باقی نمانده است. او اضافه می کند:

“احتمالا ما شاهد فلش‌بک های بیشتری از هانا و کلی خواهیم بود ولی آنچه که می خواهم بگویم این است که ما آنچه که لازم بود در مورد رابطه هانا و کلی متوجه بشویم را در فصل اول مشاهده کردیم. فکر می کنم این موضوع کاملا واضح است.”

دلین مینت در مورد کاراکترش در فصل دوم می گوید:

“مهم نیست که کلی چقدر تلاش کند تا تاثیر هانا و نوارها بر روی زندگی اش را از بین برود ولی این تاثیر هرگز از بین نخواهد رفت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *