الیویا مان و کریس پرت

بیاتومگ – به نظر می رسد که کریس پرت در حال ایجاد رابطه ای عاشقانه با الیویا مان می باشد. این بازیگر ۳۸ ساله در حالی دیده شده که در حال لذت بردن از شامی عاشقانه با الیویا مان در لس آنجلس بوده است. این دو در رستوران محبوبی به نام کریگ در غرب هالیوود، کالیفرنیا شام خوردند.

بنا بر گزارش ها، شخص دیگری پرت و الیویا مان ۳۷ ساله را همراهی نمی کرده و آنها کاملا عاشقانه با یکدیگر برخورد می کرده اند. بنا بر گفته ها، این گونه به نظر می رسد که آنها سعی ندارند تا این رابطه خود را از دید رسانه ها پنهان کنند و می توان رابطه آنها را رسمی دانست. هرچند، پرت و مان جنبه احتیاط را رعایت کرده بودند تا تصویری از آنها منتشر نشود. بنا بر گفته ها، احتمال می رود که آنها از طریق آشپزخانه وارد رستوران شده باشند.

در ماه آگوست امسال بود که کریس پرت خبر جدایی اش از آنا فاریس را اعلام کرده بود و این دو پس از هشت سال ازدواج و زندگی مشترک، در ماه دسامبر به طور رسمی از یکدیگر طلاق گرفتند. از آن زمان، آنا فاریس در حال قرار گذاشتن با فیلمبردار مایکل بارت می باشد ولی پرت و فاریس همچنان با یکدیگر دوستانه رفتار می کنند، چراکه آنها در قبال پسرشان به نام جک مسئول می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *