بیاتومگ – آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا لیست کامل نامزدهای مراسم اسکار ۲۰۱۸ را منتشر کرده که در زیر مشاهده می کنید. این ۹۰ مین سالی است که مراسم اسکار برگزار می شود.

نامزدهای مراسم اسکار ۲۰۱۸

بهترین فیلم

  • فیلم Call Me By Your Name
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Post
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کارگردانی

  • کریستوفر نولان – Dunkirk
  • جردن پیل – Get Out
  • گرتا گرویگ – Lady Bird
  • پی تی اندرسون – Phantom Thread
  • گیلرمو دل تورو – The Shape of Water

بهترین بازیگر مرد

  • تیموتی چالامت – Call Me By Your Name
  • دنیل دی-لوییس – Phantom Thread
  • دنیل کالویا – Get Out
  • گری اولدمن – Darkest Hour
  • دنزل واشنگتن – Roman J. Israel, Esq

بهترین بازیکر زن

  • سالی هاوکینز – The Shape of Water
  • فرانسیس مک دورمند – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگات رابی – I, Tonya
  • سیرشا رونان – Lady Bird
  • مریل استریپ – The Post

بهترین فیلمنامه اقتباسی

  • فیلم Call Me By Your Name – جیمز آیوری
  • فیلم The Disaster Artist – اسکات نوستاتدر و مایکل اچ وبر
  • فیلم Logan – اسکات فرانک، جیمز منگولد و مایکل گرین
  • فیلم Molly’s Game – آروین سورکین
  • فیلم Mudbound – ویرجیل ویلیامز و دی ریس

بهترین فیلمنامه غیراقتباسی

  • فیلم The Big Sick – امیلی وی گوردن و کمیل نانجیانی
  • فیلم Get Out – جردن پیل
  • فیلم Lady Bird – گرتا گرویگ
  • فیلم The Shape of Water – گیلرمو دل تورو و ونسا تیلور
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – مارتین مک دونا

بهترین بازیگر مکمل مرد

  •  ویلم دافو – The Florida Project
  • وودی هارلسون – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ریچارد جنکیس – The Shape of Water
  • کریستوفر پلامر – All the Money in the World
  • سم راکول – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین بازیگر مکمل زن

  • مری جی بلایژ – Mudbound
  • الیسون جینی – I, Tonya
  • لزلی منویل – Phantom Thread
  • لوری متکالف – Lady Bird
  • الیویا اسپنسر – The Shape of Water

بهترین آهنگ اصیل

  • “Mighty River” – فیلم Mudbound
  • “Mystery of Love” – فیلم Call Me By Your Name
  • “Remember Me” – فیلم Coco
  • “Stand Up For Something” – فیلم Marshall
  • “This Is Me” – فیلم The Greatest Showman

بهترین انیمیشن سینمایی

  • فیلم The Boss Baby
  • فیلم The Breadwinner
  • فیلم Coco
  • فیلم Ferdinand
  • فیلم Loving Vincent

بهترین موسیقی متن

  • فیلم Dunkirk – هنس زیمر
  • فیلم Phantom Thread – جانی گرینوود
  • فیلم The Shape of Water – الکساندر دسپلات
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi – جان ویلیامز
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – کارتل بورول

بهترین فیلمبرداری

  • فیلم Blade Runner 2049 – راجر ای دیکینز
  • فیلم Darkest Hour – برونو دلبونل
  • فیلم Dunkirk – هویتی ون هویتیما
  • فیلم Mudbound – ریچل موریسون
  • فیلم The Shape of Water – دن لاستسن

بهترین طراحی لباس

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Victoria & Abdul

بهترین تدوین صدا

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین ترکیب صدا

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین گریم و آرایش

  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Victoria & Abdul
  • فیلم Wonder

بهترین اکشن-زنده کوتاه

  • فیلم DeKaleb Elementary
  • فیلم The Eleven O’Clock
  • فیلم My Nephew Emmett
  • فیلم The Silent Child
  • فیلم Wantu Wote/All of Us

بهترین انیمیشن کوتاه

  • فیلم Dear Basketball
  • فیلم Garden Party
  • فیلم Lou
  • فیلم Negative Space
  • فیلم Revolting Rhymes

بهترین جلوه های ویژه

  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
  • فیلم Kong: Skull Island
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین تدوین

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم I, Tonya
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین طراحی تولید

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water

بهترین مستند کوتاه

  • مستند Edith + Eddie
  • مستند Heaven is a Traffic Jam on the 405
  • مستند Heroin(e)
  • مستند Knife Skills
  • مستند Traffic Stop

بهترین مستند بلند

  • مستند Abacus: Small Enough to Jail
  • مستند Faces Places
  • مستند Icarus
  • مستند Last Man in Aleppo
  • مستند Strong Island

بهترین فیلم خارجی زبان

  • فیلم A Fantastic Woman (شیلی)
  • فیلم The Insult (لبنان)
  • فیلم Loveless (روسیه)
  • فیلم On Body and Soul (مجارستان)
  • فیلم The Square (سوئن)

۹۰ مین مراسم اسکار قرار است در بامداد دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ (۴ مارس ۲۰۱۸) برگزار شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *