بیاتومگ – گری اولدمن به دنبال آن است تا در دنیای سینمایی مارول نقش آفرینی کند. در این ۱۰ سالی که از عمر دنیای سینمایی مارول می گذرد، سهم منصفانه ای از بازیگران برنده جایزه و بزرگ در آن نقش آفرینی کرده اند که شامل جف بریجز، آنتونی هاپکینز، رابرت ردفورد، کرت راسل، آنجلا باست، فارست ویتاکر و کیت بلانشت می باشد و هر کدام از آنها نقش های قابل توجهی را در فیلم هایی بازی کرده اند که بازگو کننده داستان ابرقهرمان ها می باشند.

از آنجا که فیلم های دنیای سینمایی مارول محبوبیت عظیمی دارند و دارای تحسین بالا و فروش زیاد در گیشه می باشند، جای تعجب ندارد که اکثر بازیگران خواهان حضور در چنین فیلم هایی می باشند و این موضوع در مورد گری اولدمن نیز صدق می کند. این بازیگر ۵۹ ساله چندان با ژانر ابرقهرمانی ناآشنا نیست و تجربه بازی در نقش کمیسر جیم گوردن در سری فیلم های Dark Knight (شوالیه تاریکی) ساخته کریستوفر نولان را دارد.

گری اولدمن
گری اولدمن

بر روی فرش قرمز مراسم Screen Actors Guild 2018 (انجمن بازیگران آمریکا)، از اولدمن سوال شد که چه نقش های دیگری را برای آینده کاری اش مد نظر دارد. لازم به ذکر است که در آن مراسم، گری اولدمن برنده جایزه بهترین بازیگر مرد برای نقش آفرینی اش در فیلم Darkest Hour (تاریک ترین ساعت) شد.

این بازیگر به وضوح بیان کرد که خواهان حضور در فیلمی از دنیای سینمایی مارول است، چراکه فرزندانش عاشق دیدن او در چنین فیلمی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *