بیاتومگ – همانطور که سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) شبکه ای ام سی دنباله مرگ و تخریب خود را در نیمه دوم فصل هشتم ادامه خواهد داد، لورن کوهان وعده داده که کاراکتر مگی به دنبال انتقام از نیگان خواهد بود.

در حالی که نیمه اول فصل هشتم سریال مردگان متحرک تنها بخشی از کتاب های کمیک All Out War (جنگ تمام عیار) نوشته رابرت کرکمن را به تصویر کشید، نیمه دوم فصل قرار است مبارزه میان نیگان شرور و دیگر جوامع را به پایان برساند. تاکنون در فصل هشتم شاهد چندین تلفات بزرگ بوده ایم ولی تعداد کشته ها و تلفات قرار است در نیمه دوم حتی افزایش هم بیابد. هرکسی به دنبال خون است ولی حالا به نظر می رسد که مگی نیز نمی تواند از واقعیت های خشن جنگ دوری کند.

سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

در مصاحبه ای جدید، این بازیگر ۳۶ ساله در مورد اتفاقات آینده حول کاراکترش سخن گفته و این به معنای آن است که مگی قرار نیست به این زودی ها در جلوی نیگان زانو بزند. او گفت:

“مگی مسیرش به سوی انتقام گرفتن از نیگان را دنبال می کند و فکر می کنم که بیننده ها نیز همین را می خواهند. من واقعا احساس می کنم که مگی آماده رها کردن خشمش نسبت به آن دشمن است و در ادامه نیز این بسیار ویژه تر خواهد شد. “

اتفاقاتی در نیمه اول فصل هشتم برای مگی رخ داد که سرانجام شاهد بروز خشونت وی بودیم و به نظر می رسد که این موضوع ادامه خواهد یافت. او در این مورد می گوید:

“قطعا همینطور است، در برخی موارد، این برای من شگفت انگیز بود، چراکه ما نسبت به او احساس به ظاهر مطیعانه داشتیم و ناگهان این تغییر کرد. برخی اوقات از خودم سوال می کردم که آیا من به رهبری تبدیل خواهم شد که بتوانم همه این ها را کنترل کنم و گذشته را پشت سر بگذارم؟ جواب این سوال برخی بله و برخی نه بود و این زندگی است. حدس می زنم که او در مورد هرشل و گلن و جایی که آمده و کارهایی که باید انجام بدهد فکر می کند. فکر نمی کنم که او از اعمالش پشیمان باشد ولی آنها را احساس می کند.”

پخش ادامه فصل ۸ سریال مردگان متحرک از روز دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *