بیاتومگ – اسکارلت جوهانسون برای چند سال است که با نقش ناتاشا رومانف ملقب به بیوه‌ سیاه به یکی اعضای اصلی دنیای سینمایی مارول بدل شده اما تاکنون شخصیت او را در قالب یک فیلم مستقل ندیده ایم. طرفداران برای چندین سال است که منتظر دیدن فیلم مستقل Black Widow (بیوه سیاه) می باشند و حال آنها از پیشرفت تولید این فیلم هیجان زده می باشند. برادران روسو، کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) و همچنین فیلم انتقام جویان ۴، از ساخت فیلم بیوه سیاه بسیار خوشحال می باشند.

به تازگی اعلام شده بود که جک شیفر برای نوشتن فیلمنامه این فیلم به خدمت گرفته شده است. در گزارشی تازه نیز اعلام شده که کمپانی مارول استودیو به دنبال آن است تا فیلم بیوه سیاه را در سال ۲۰۲۰ به اکران در بیاورد که به معنای آن است که نوشتن فیلمنامه فیلم در جریان است. البته، قدم بعدی انتخاب کارگردان و تیم تولید می باشد.

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

در مصاحبه ای جدید، کارگردانان آنتونی و جو روسو از هیجانشان برای فیلم مستقل بیوه سیاه گفتند. جو روسو اظهار داشت:

“با توجه به کاراکتر غنی و جالب توجه بیوه سیاه، این فیلم پتانسیل های زیادی دارد.”

او همچنین اشاره کرد حضور بیوه سیاه در کتاب های کمیک قبلی مارول به عنوان یک شخصیت منفی، برای مارول داستان های بیشتری را فراهم می آورد. او ادامه می دهد:

“اسکارلت در بازی این کاراکتر بسیار خوب عمل کرده و مردم به حدی به این کاراکتر عادت کرده اند که تاریخچه این کاراکتر را فراموش کرده اند و بنابراین، داستان های جالب توجهی برای این شخصیت که دارای گذشته تاریکی است، وجود دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *