خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Barbie (باربی) تغییر کرد

تاریخ اکران فیلم Barbie (باربی) تغییر کرد

۰
فیلم Barbie (باربی)

بیاتومگ – کمپانی سونی پیکچرز بار دیگر تاریخ اکران فیلم Barbie (باربی) را تغییر داده است. این فیلم که براساس اسباب بازی هایی به همین نام می باشد، در ابتدا قرار بود در ژوئن سال ۲۰۱۸ به اکران در بیاید اما زمانی که ستاره فیلم یعنی امی شومر به دلیل ناسازگاری تقویم کاری اش به طور ناگهانی از این پروژه خارج شد، تولید فیلم اکشن زنده باربی با مانع بزرگی مواجه شد. این اتفاق درست دو ماه مانده به شروع تولید فیلم رخ داد.

با این حال، در ماه جولای امسال، برنده جایزه اسکار ان هتوی (Les Miserables) وارد مذاکره برای برعهده گرفتن این نقش شد و امید تازه ای به پروژه داد. امی شومر انتخاب هتوی برای این نقش را از صمیم قلب تایید کرد.

فیلم Barbie (باربی)
فیلم Barbie (باربی)

بنا بر گزارش ها، کمپانی سونی قرار است فیلم باربی را در تاریخ جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۸ می ۲۰۲۰) به اکران در بیاورد. ان هتوی همچنان قرار است نقش اصلی فیلم را به تصویر بکشد و تاکنون شش نویسنده شامل لیندزی بیر، جنی بیکس، کیم کارامل، دیابلو کودی، برت وی رویال و هیلاری وینستون برای قلم زدن فیلمنامه به خدمت گرفته شده اند. آلتیا جونز (سریال American Woman) نیز همچنان عهده دار وظیفه کارگردانی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *