خانه آخرین خبرها مریل استریپ به فصل ۲ سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ) پیوست

مریل استریپ به فصل ۲ سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ) پیوست

۰
فصل ۲ سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ)

بیاتومگ – در حرکتی غیرمنتظره، مریل استریپ به فصل ۲ سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ) پیوست. این سریال بر اساس رمانی به همین نام محصول سال ۲۰۱۴ نوشته لیان موریارتی است که در بهار امسال پخش شد و توانست هشت جایزه امی و همچنین تحسین گسترده ای از سوی منتقدان بدست بیاورد.

سریال بیشتر برای داستان پیچیده و اعتیادآور، بازیگران درجه یک و تصویرگری جالبش ستایش شد. بازیگران اصلی این سریال شامل ریس ویترسپون، نیکول کیدمن و لورا درن می باشند. اگرچه در ابتدا این سریال به عنوان یک مینی سریال به شمار می رفت ولی پذیرش و بازخورد مثبت از سوی منتقدان و بیننده ها سبب شد تا به سرعت ساخت فصل دوم آن به یک احتمال تبدیل شود. با این حال، از آنجا که هفت قسمت این مینی سریال به طور کامل داستان کتاب را پوشش داده اند، از موریارتی خواسته شد تا ایده هایی برای ساخت فصل دوم و ادامه دادن داستان مطرح کند.

الکساندر اسکارشگارد در سریال Big Little Lies

 

مریل استریپ به تازگی به خاطر نقش آفرینی اش در فیلم The Post (پست)، ۲۱ مین نامزدی اسکار در دوران بازیگری اش را بدست آورد. هنوز کاراکتری که استریپ به تصویر خواهد کشید به طور دقیق مشخص نشده ولی بنا بر گزارش ها، او نقش مری لوییس رایت، مادر پری رایت (الکساندر اسکارسگارد) را بازی می کند. پری رایت در پایان فصل اول سریال کشته شد. مادر پری به مونتری می آید تا به دنبال علت مرگ پسرش بگردد. فصل دوم سریال دروغ های کوچک بزرگ احتمالا در سال ۲۰۱۹ پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *