خانه آخرین خبرها جوکر به سریال Gotham (گاتهام) می آید

جوکر به سریال Gotham (گاتهام) می آید

۰
سریال Gotham (گاتهام)

بیاتومگ – بنا بر گفته بازیگر نقش بتمن یعنی دیوید مازوز، سریال Gotham (گاتهام) محصول شبکه فاکس قرار است در آینده ای نزدیک به معرفی جوکر واقعی بپردازد. این بازیگر به تازگی به وضوح اشاره کرده که در واقع، شاهزاده دلقک جرم و جنایت در سریال گاتهام، جرومه نمی باشد و او تنها کسی است که در حال آماده کردن صحنه برای حضور نسخه اصلی می باشد.

سریال گاتهام تاکنون بسیاری از دشمنان بتمن را به سرعت و بی قاعده به تصویر کشیده و شرورهایی همچون پنگوئن، ریدلر، آقای فریز، مد هتر و هوگو استرنج را حتی قبل از اینکه شوالیه تاریکی به اندازه کافی بالغ شده باشد، معرفی کرده، پس جای تعجب ندارد که سازنده های سریال گاتهام خواسته باشند تا یکی از شناخته شده ترین شخصیت های منفی تاریخ را به این سریال بیاورند.

سریال Gotham (گاتهام)
سریال Gotham (گاتهام)

اما به هر دلیلی، سریال گاتهام به جای معرفی مستقیم و ساده جوکر، تصمیم گرفته تا ابتدا جرومه را به نمایش بگذارد و در مورد اینکه آیا او جوکر است یا خیر دو پهلو رفتار کند. در هر صورت، بازیگری که نقش بروس وین را بازی می کند، تایید کرده که سریال گاتهام در آینده ای نزدیک، جوکر واقعی را معرفی خواهد کرد و جرومه نیز بر این موضوع تاثیرگذار است.

در مصاحبه با دیوید مازوز، این بازیگر نه تنها وعده حضور جوکر در سریال را می دهد بلکه ظاهرا نحوه معرفی این کاراکتر را می داند. او در رابطه با کاراکتر جرومه می گوید:

“منظور من این است که او جوکر نیست. او قطعا الهامی برای جوکر می باشد و شیوه ای که جوکر به سریال راه پیدا می کند، یکی از زیرکانه ترین کارهایی می باشد که سریال گاتهام تاکنون انجام داده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *