السا پتکی و کریس همسوورث

بیاتومگ – السا پتکی ۴۱ ساله و کریس همسوورث ۳۴ ساله، زندگی ای پر از ماجراجویی های روزانه به همراه دختر ۵ ساله‌شان ایندیا رُز و پسرهای ۳ ساله دوقلویشان به نام های تریستان و ساشا دارند. السا پتکی، این بازیگر اسپانیایی در مصاحبه ای تازه، در مورد زندگی و ازدواجش با بازیگر نقش ثور گفته است.

این بازیگر در مورد اینکه چطور داشتن فرزند و خانواده، او را تغییر داده سخن گفته است. او بیان کرد:

“خیلی جالب است که شما می توانید زن موفقی باشید که تمام عمر خود را تلاش و کار کرده و سپس فرزند دار می شوید و ناگهان حرفه تان برای شما چندان اهمیتی ندارد و قدر آن را همانند قبل نمی دانید. شما با خودتان می گویید که من چه کاری دارم انجام می دهم؟ من تمام عمرم برای صعود و پیشرفت در این حرفه تلاش کرده ام و حالا نمی دانم که آیا واقعا آن را می خواهم یا خیر؟”

“این به نحوی، غیرمنصفانه است، چراکه فکر نمی کنم مردان این مسائل را تجربه کنند. ولی وقتی که شما تبدیل به یک مادر می شوید، هر آنچه که قبلا مهم بوده، در اولویت های بعدی قرار می گیرند. شما خیلی تغییر می کنید. شما بالغ و کامل می شوید و به زندگی از دید متفاوتی نگاه می کنید و چیزهای زیادی را متوجه می شوید.”

السا پتکی و کریس همسوورث
السا پتکی و کریس همسوورث

این زوج در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر آشنا شدند و در طی کریسمس همان سال با یکدیگر ازدواج کردند و از آن زمان، برای هفت سال است که با یکدیگر می باشند.

السا پتکی در ادامه اضافه می کند:

“فکر می کنم زمانی که شما بدون آنکه یکدیگر را به خوبی بشناسید، زندگی مشترکتان را آغاز می کنید، اوضاع می تواند پیچیده شود. کریس برای شروع زندگی مشترک و تشکیل خانواده بسیار جوان بود و در همان زمان، در حال پیگیری حرفه بازیگری اش بود. اتفاقات زیادی در جریان بود و اوضاع گاهی اوقات دشوار می شد.”

“اما او همیشه سعی کرده تا بهترین پدر برای فرزندانش باشد و همیشه این احساس که خانواده برای او مهمترین چیز می باشد را به من منتقل می کند و عبور از این مسائل، ما را به زوج بسیار قوی ای تبدیل کرده است.”

السا پتکی و کریس همسوورث
السا پتکی و کریس همسوورث

پتکی به همراه فرزندان و خانواده اش تاکنون اوقات خوشی را در ساحل شمالی ایالت نیو ساوت ولز استرالیا سپری کرده و از انتخاب هایی که در طی این مسیر انجام داده، بسیار خوشحال و شاداب است. او در ادامه بیان می کند:

“من همیشه به مردم می گویم که از ناحیه امن و آسایش خود خارج شوید و از این کار نترسید، چراکه اگر بترسید، بخش زیادی از دوران زندگی را از دست خواهید داد. من با هر کسی که شجاعت آن را داشته بود که همه چیز را رها کند و تجربه تازه ای بدست بیاورد، ملاقات کرده ام، هرگز از این کار خود پشیمان نشده است.”

“فقط بروید و همه چیز را رها کنید، چه کسی به اتفاقات آینده اهمیت می دهد؟ شما باید از نو شروع کنید و این عالی است!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *