فیلم 12Strong (دوازده نیرومند)

بیاتومگکریس همسوورث قصد دارد تا از آنجا که در سال ۲۰۱۷، سال شلوغی را پشت سر گذاشته، برای مدتی از بازیگری فاصله بگیرد. او قرار است نقش ثور را در دو فیلم دیگر دنیای سینمایی مارول یعنی فیلم های Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) و Avengers 4 (انتقام جویان ۴) به تصویر بکشد و پس از آن، این بازیگر استرالیایی احتمالا برای چندین ماه پروژه دیگری را قبول نکند، چراکه می خواهد توجه اش را بر روی خانواده‌اش متمرکز کند.

این بازیگر در حالی که برای فیلم جدید جنگی درام خودش یعنی ۱۲Strong (دوازده نیرومند) در حال تبلیغ بود، در مصاحبه ای از برنامه هایش برای فاصله گرفتن از هالیوود گفت. دلیل این کار وی نیز این است که او می خواهد زمان بیشتری را با خانواده اش و به خصوص فرزندانش سپری کند. او فکر می کند که فرزندانش به سرعت در حال بزرگ شدن هستند و احساس می کند که نیاز دارد تا زمان بیشتری با آنها باشد.

فیلم Ghostbusters 2016 (شکارچیا ارواح)
فیلم Ghostbusters 2016 (شکارچیا ارواح)

او می گوید:

“من می خواهم تا بتوانم فرزندانم را تا مدرسه همراهی کنم. حتی ممکن است تمام سال در فیلمی بازی نکنم. همه این اتفاقات یکباره رخ داد و من در مورد آن فکر کرده ام و احساس می کنم که من سعی می کنم چیزهای زیادی را با یکدیگر انجام بدهم. به هیچ وجه پشیمانی ای در کار نیست. من فقط متمایلم تا وقت بیشتری را در خانه سپری کنم.”

“من می خواهم بیشتر در خانه باشم. روزی من و همسرم در مورد سپری شدن سال ها با یکدیگر صحبت کردیم؛ دختر ما، ایندیا رز، ۵ سال و نیم است و پسران دوقلویمان نیز سه سال و نیم می باشند. و هر چه بیشتر در کنار آنها باشم، هرگز کافی به نظر نمی رسد. این کار همیشه خسته کننده است، حتی زمانی که توسط مادربزرگ یا پدربزرگ یا یک پرستار بچه به ما کمک می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *