بیاتومگ – با اخبار دروغی که در چند وقت گذشته منتشر شده است، باعث تعجب نیست که مت دیمون برخی از رسانه های آنلاین را بخاطر مباحثی که راجع به فیلم بعدی او یعنی The Great Wall 2017 منتشر کرده اند، آنها را سرزنش کند.

بعضی از طرفداران مت دیمون در مورد بازی او در فیلم زیاد خوشبین نیستند و فکر می کنند که او در فیلم جزو یک داستان دسته اول چینی است، اما مت دیمون معتقد است که این فیلم زیاد شباهتی به دنیای واقعی ندارد و یک فیلم فانتزی در مورد سه غربی است که به چین آمده اند و هدف آنها بیشتر خرید و معامله است. مت به مجله تایم در مورد نقص های فیلم گفته بود:

من خیلی در مورد این مسائل جدی هستم.

مت همچنین اشاره کرده است که مردم فکر می کنند او قرار است در یک فیلم تاریخی با هیولا و اینگونه کاراکترها ظاهر شود، اما هیچ شانسی برای دیدن او در این فیلم، در چنین نقشی نخواهند داشت.

مت دیمون در مورد خبرهای دروغ در رسانه ها گفته است:

با کلیک مردم روی یک مطلب ناگهان یک داستان جدید ساخته می شود. در حالی که قبلا باید فیلم بررسی می شد و بعد اگر نکته ای در مورد آن می بود، منتشر می شد. متاسفانه ممکن است شما روی هر مطلبی کلیک کنید و یک داستان تازه ببینید، اما ظالمانه تر این است که اگر آن مطلب را به دقت مطالعه کنید، می فهمید که اصلا داستانی در کار نیست.

مت بر این باور است که مردم باید بیشتر در مورد مطلبی که می خوانند تفسیر و آگاهی داشته باشند و با این کار به اطلاعات صحیح تر و دقیق تری دست پیدا کنند. بعضی از طرفداران مت نیز از فیلم The Great Wall 2017 ذهنیتی مثل فیلم Gods of Egypt 2016 دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *