بیاتومگ – تیزر تازه ای برای فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) منتشر شده است که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در این تیزر که با عنوان “جنگ” می باشد، تمرکز بر روی انتقام گیری اریک کیلمانگر و همچنین موسیقی متن فیلم ساخته شده توسط رپر معروف کندریک لامار گذاشته می شود. در سال ۲۰۱۸، استودیو مارول به ۱۰ مین سال فعالیت خود می رسد و قرار است این نقطه برجسته در فعالیتشان را با اکران فیلم پلنگ سیاه آغاز نمایند.

چادویک بوزمن اولین حضورش در نقش پلنگ سیاه را در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) در سال گذشته شروع کرد و از آن زمان نیز، طرفداران مشتاقانه منتظر دیدن وی در فیلم مستقلش می باشند. این فیلم برای اولین بار، پلنگ سیاه یا تی چالا را در ماجراجویی مستقلش به تصویر می کشد. در لیست کامل بازیگران فیلم چهره هایی چون چادویک بزمن، مایکل بی جردن، برنده جایزه اسکار لوپیتا نیانگو، دنای گیررا، مارتین فریمن، دنیل کالویا، آنجلا باست، فورست ویتکر و اندی سرکیس حضور دارند.

رایان کوگلر، کارگردان فیلم و جو روبرت کول فیلمنامه نویس فیلم پلنگ سیاه است. این فیلم در ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن ۱۳۹۶) اکران می شود.

تریلر جدید فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *