خانه آخرین خبرها تاریخ پخش ادامه فصل ۴ سریال Gotham (گاتهام) اعلام شد

تاریخ پخش ادامه فصل ۴ سریال Gotham (گاتهام) اعلام شد

۰
سریال Gotham (گاتهام)

بیاتومگ – شبکه فاکس تاریخ شروع پخش ادامه فصل ۴ سریال Gotham (گاتهام) را اعلام کرده و علاوه بر آن، تصویری از جرومه در نیمه دوم فصل نیز منتشر کرده است که در زیر مشاهده می کنید. سریال گاتهام چند وقت پیش با بازگشت جرومه وارد وقفه زمستانی شد. از آنجا که جرومه در درون سلولی مشترک با پنگوئن در آرکهام قرار گرفت، می توان در نیمه دوم انتظار داستان بسیار جالبی را در مورد او داشت.

هنوز اعلام رسمی برای تمدید سریال گاتهام برای فصل پنجم صورت نگرفته ولی می توان فرض کرد که توافق دیزنی و فاکس بر روی این سریال تاثیر خواهد گذشت و با وجود افت رتبه اش، آن را سر پا نگه می دارد. صفحه رسمی سریال گاتهام در شبکه اجتماعی توییتر با انتشار تصویر زیر، تاریخ شروع پخش نیمه دوم فصل ۴ این سریال را جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ (۱ مارس ۲۰۱۸) اعلام کرده است.

فصل 4 سریال Gotham (گاتهام)
فصل ۴ سریال Gotham (گاتهام)

کاراکتر جرومه در تبلیغ برای قسمت افتتاحیه نیمه دوم فصل ۴ سریال گاتهام بسیار حضور پر رنگی داشته که با توجه به محبوبیتش، چندان تعجب برانگیز نمی باشد. و اگرچه او ممکن است جوکر نباشد ولی او نزدیک ترین چیز به جوکر است که تاکنون سریال گاتهام ارائه داده است. دیوید مازوز، بازیگر نقش بروس وین/بتمن در این سریال، از حضور جوکر واقعی در آینده ای نزدیک خبر داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *