بیاتومگ – تصاویری از پشت صحنه فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) منتشر شده که بری لارسون را در لباس ابرقهرمانی نشان می دهد. این دو تصویر را در زیر می توانید مشاهده کنید. این فیلم که اولین فیلم با بازی شخصیت اصلی زن ابر قهرمان در دنیای سینمایی مارول را رقم می زند، با بازی بری لارسون در نقش اصلی یعنی کارول دنورس ملقب به کاپیتان مارول می باشد.

قبل از اینکه اعلامیه رسمی صورت بگیرد، در سال ۲۰۱۳ بود که شایعات مبنی بر ساخت فیلم Ms. Marvel (خانم مارول) توسط استودیو مارول پخش شده بود، با این حال، در اواخر سال ۲۰۱۴ بود که ساخت فیلم تایید شد و به طور رسمی عنوان آن کاپیتان مارول نامیده شد.

کارگردانان فیلم کاپیتان مارول آنا بوودن و رایان فلیک می باشند و فیلمنامه آن را نیز نیکول پرلمن، مگ لی فاو و ژنیوا رابرتسون-دوارت قلم زده اند. حضور آنا بوودن در جایگاه کارگردان این پروژه، فیلم کاپیتان مارول را به اولین فیلم دنیای سینمایی مارول تبدیل می کند که توسط کارگردان زن، کارگردانی شده است.

دو تصویر پشت صحنه از تولید فیلم منتشر شده که در آن، بری لارسون لباس ابرقهرمانی سبز رنگی به تن کرده است. در کتاب های کمیک، کاپیتان مارول برای لباس قرمز و آبی اش و همچنین ستاره زرد رنگ روی آن شناخته می شود. در این تصاویر، ستاره را می توان دید ولی لباسی که بری لارسون پوشیده، رنگ متمایل به سبز دارد و بیشتر شبیه به لباس ماهر ِول می باشد. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (۸ مارس ۲۰۱۹) اکران شود.

تصاویر پشت صحنه فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)

فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)
فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)
فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)
فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *