بیاتومگ – با باکس آفیس ۵ بهمن ماه همراه با ما باشید. در این هفته، همانند چندین هفته گذشته، فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) بار دیگر صدرنشین جدول باکس آفیس شد. این فیلم در این هفته به فروش ۲۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست یافت. با اینکه فروش فیلم نسبت به هفته گذشته، حدود ۴۰ درصد کاهش داشته ولی همچنان فیلم جومانجی، خود را در صدر جدول حفظ کرده است. این فیلم تاکنون به فروش ۳۲۱ میلیون دلاری در آمریکا و ۴۵۰ میلیون دلار در خارج از آمریکا دست یافته که جمعا، فروش جهانی ۷۷۱ میلیون دلاری می باشد.

فیلم تازه اکران شده درام جنگی ۱۲Strong (دوازده نیرومند) در اولین هفته از اکرانش در بیش از سه هزار سینما در داخل آمریکا، به فروش ۲۱ میلیون دلاری دست پیدا کرد و جایگاه دوم جدول باکس آفیس را از آن خود کرد. فروش جهانی این فیلم هنوز آغاز نشده، پس فعلا فروش جهانی آن متکی بر فروش داخلی آن می باشد. این فیلم با نقش آفرینی کریس همسوورث، مایکل شنون و مایکل پینا می باشد.

دیگر فیلم تازه اکران شده این هفته نیز فیلم اکشن هیجان انگیز Den of Thieves (لانه دزدان) با نقش آفرینی جرارد باتلر می باشد که با فروش ۲۰ میلیون دلاری در آمریکا، پس از فیلم دوازده نیرومند، در جایگاه سوم جدول باکس آفیس جای گرفته است. این فیلم با وجود اینکه در ۲۵۰۰ سینمای آمریکا به اکران در آمده، ولی هنوز اکران خارجی نداشته است. انتظار می رود که هفته آینده شاهد رشد فروش این فیلم باشیم.

در آخر جدول باکس آفیس این هفته نیز فیلم درام Forever My Girl قرار دارد که فروش ۵ میلیون دلاری در آمریکا را کسب کرده است. این فیلم که با بودجه ۳.۵ میلیون دلاری ساخته شده، شروع امیدوار کننده ای داشته و باید دید در هفته های آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

هفته آینده نیز انتظار می رود که فیلم ماجراجویی علمی-تخیلی Maze Runner: The Death Cure (دونده هزارتو: علاج مرگ) به اکران در بیاید. این فیلم که سومین فیلم از این سری فیلم می باشد، انتظار می رود که شروع قوی ای در باکس آفیس داشته باشد.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Jumanji: Welcome to the Jungle۲۴۳۲۱۹۰۵
۲۱۲Strong۲۱۲۱-۱
۳Den of Thieves۲۰۲۰-۱
۴The Post۱۶۴۹۵۰۵
۵The Greatest Showman۱۴۱۱۶۸۴۵
۶Paddington 2۹۲۶-۲
۷The Commuter۸۲۷-۲
۸Star Wars: The Last Jedi۸۶۰۶-۶
۹Insidious: The Last Key۷۶۰۱۰۳
۱۰Forever My Girl۵۵۳.۵۱
  • فروش ها به میلیون دلار می باشد.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می شود.
  • فروش ها تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *