خانه آخرین خبرها پپر پاتز در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) دارای قدرت خواهد بود

پپر پاتز در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) دارای قدرت خواهد بود

۰
پپر پاتز

بیاتومگ – در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)، زمانی که تانوس و ارتشش به زمین بیایند، هر کس هر آنچه دارد را آشکار خواهد کرد و این ممکن است به معنای آن باشد که پپر پاتز بار دیگر به قدرت اتفاقی خود دست خواهد یافت. در حال حاضر، کاراکتر پپر پاتز در دنیای سینمایی مارول سفر بسیار جالبی را پشت سر گذاشته است. همانند کتاب های کمیک، او از دستیار تونی استارک به مدیر شرکت او تبدیل شد و جز جدایی ناپذیر زندگی او بوده است.

از همان اوایل داستان دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۰۸، برنامه ای در پیش گرفته شده بود تا همه چیز به اوج موفقیت برسد. کمپانی مارول این برنامه را دنبال کرد و در گیشه فروش بالایی بدست آورد و در طی این فرآیند نیز ستایش زیادی از سوی منتقدان به این فیلم ها شد. پس از اکران ۱۷مین فیلم دنیای سینمایی مارول یعنی فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک)، حال همه چشم ها در انتظار دیدن فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت است که نقطه اوج دنیای سینمایی مارول می باشد.

پپر پاتز
پپر پاتز

هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی میان پاتز و تونی استارک در طی فیلم انتقام جویان ۳ رخ خواهد داد ولی او و هپی، هر دو در نقطه ای از فیلم در کنار تونی خواهند بود. حتی ممکن است که پپر، قدرت هایی که در پایان فیلم Iron Man 3 (مرد آهنی ۳) به آنها دست یافته را داشته باشد.

در اوج فیلم مرد آهنی ۳، پپر به لطف ویروس اکستریمیس به قدرت هایی دست می یابد ولی در ادامه، او درمان می شود ولی آیا ممکن است که قدرت های او بازگردند؟ استیون کالبرت در مصاحبه ای با بازیگر این نقش یعنی گوئینت پالترو، از وی همین سوال را پرسید.

کالبرت می پرسد:

“آیا زمانی که در حال بازیگری در فیلم بوده ای، در حالی که لباسی آبی رنگ با توپ پینگ پنگی بر روی آن پوشیده ای، دستت را به سمت کسی نشانه رفته ای؟”

پالترو در پاسخ می گوید:

“بله.”

در ادامه کالبرت نیز اظهار می کند:

“پس تو همچنان قدرت هایت را داری.”

از این رو می توان انتظار داشت که در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت شاهد پپر پاتز با لباس ابرقهرمانی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *