خانه آخرین خبرها فصل ۸ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) بهار ۲۰۱۹ پخش می شود

فصل ۸ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) بهار ۲۰۱۹ پخش می شود

۰
سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

توجه: میسی ویلیامز در واکنش به این خبر، در شبکه توییتر اظهار کرد که مصاحبه او مربوط به سال قبل می باشد و این خبر کاملا نادرست است.

بیاتومگ – تاخیر فصل پایانی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) همانند شمشیر دو لبه می ماند. از یک سوی به معنای آن است که شاهد هیچ قسمتی از این سریال در سال ۲۰۱۸ نخواهیم بود و از سوی دیگر نیز به معنای آن می باشد که هنوز یک سال تا پایان رسمی این سریال محبوب مانده است.

بازیگر نقش آریا استارک یعنی میسی ویلیامز تاریخی برای شروع پایان سریال تاج و تخت اعلام کرده است. بنا بر گفته های او، پخش فصل هشتم سریال قرار است از آوریل سال ۲۰۱۹ (فروردین-اردیبهشت ۱۳۹۸) شروع شود.

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت اگر چه قسمت های کمتری از حد معمول داشت ولی توانست بیشترین بیننده سریال تاکنون را به خود جذب کند. این فصل با اینکه به جای ۱۰ قسمت، تنها هفت قسمت داشت ولی داستان های جاری سریال را به طور گیج کننده ای سرعت بخشید، کاراکتر هایی که برای مدتی طولانی جدا از هم بوده اند را به کنار یکدیگر آورد و از آنجا که جنگ با شاه شب و ارتش وایت واکر ها در حال نزدیک شدن است، مقیاس سریال را به طور حماسی بالا برد.

سخنان میسی ویلیامز هنوز توسط شبکه اچ بی او تایید نشده ولی آنها همچنان جزییات اندکی را در مورد فصل آخر سریال ارائه می دهند. میسی ویلیامز در مورد فصل پایانی سریال می گوید:

“ما فیلمبرداری را در ماه دسامبر به پایان می رسانیم و اولین قسمت نیز در ماه آوریل ۲۰۱۹ پخش خواهد شد. این چهار ماهه ای لازم برای این قسمت های بزرگ می باشد. چیزهای زیادی وجود دارد که وارد ویرایش نهایی می شوند. شما اصلا نمی خواهید که ما در این فصل عجله کنیم. ما این را به بینندگان و طرفداران خود مدیون هستیم تا این فصل نهایی را با بهترین استطاعت خود به انجام برسانیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *