بیاتومگ – تصویر تازه ای از تام کروز در حال انجام بدلکاری خطرناکی در فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت) منتشر شده که در زیر می توانید مشاهده نمایید.

فیلم ماموریت غیر ممکن ۶ که برای اکران در تاریخ  ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۱۳۹۷)  برنامه ریزی شده، با بازی تام کروز در نقش ایتان هانت می باشد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل سایمون پگ (Benji Dunn)، وینگ ریمز (Luther Stickell)، ربکا فرگوسن (Ilsa Faust)، شان هریس (Solomon Lane)، میشل موناهان (Julia Meade) و الک بالدوین (Alan Hunley) می باشد. بازیگرانی که تازه به این سری فیلم اضافه شده اند نیز شامل هنری کویل (Justice League)، ونسا کربی (The Crown) و آنجلا باست (Black Panther) هستند.

فیلم فال اوت توسط کریستوفر مک کوری نوشته و کارگردانی شده که قبلا نیز در فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation (ماموریت غیرممکن – ملت سرکش) با تام کروز همکاری داشته است. لازم به ذکر است که تام کروز در حین انجام این صحنه، دچار آسیب دیدگی از ناحیه قوزک پا شد و همین سبب متوقف شدن فیلمبرداری برای مدتی شده بود. در زیر علاوه بر تصویر، ویدیویی از چگونگی آسیب دیدن تام کروز در این صحنه را مشاهده می کنید.

تصویر فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)

فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)
فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – فال اوت)

ویدیویی آسیب دیدگی تام کروز در سر صحنه فیلم

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *