بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تریلر فیلم The Ritual (تشریفات مذهبی) را منتشر کرده که اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته آدام نویل می باشد. علاوه بر این، نتفلیکس تاریخ پخش آن را نیز اعلام کرده است. در زیر می توانید تریلر این فیلم ترسناک و ماورالطبیعی را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید.

بدون شک، کمپانی نتفلیکس با ژانر ترسناک غریبه نیست، چراکه این رسانه آنلاین به تازگی فیلم هایی همچون Gerald’s Game (بازی جرالد) و ۱۹۲۲ و Death Note (یادداشت مرگ) و The Open House (بازدید عمومی) را عرضه کرده و فیلم تشریفات مذهبی نیز جدیدترین عضو این دسته می باشد که به نظر می رسد کابوس خونینی را به ارمغان بیاورد.

کارگردان فیلم، دیوید بروکنر (The Signal) می باشد و فیلم تشریفات مذهبی چندین دوست از دوران کالج را دنبال می کند که برای عزاداری برای یکی از دوستانشان به سفری کم هزینه به سوئد می روند تا در میان جنگل به گردش بپردازند ولی چیزی شیطانی درون جنگل منتظر آنهاست. این فیلم با بازی ریف اسپال و رابرت جیمز کالییر است. این فیلم ترسناک که حدود ۹۴ دقیقه می باشد در روز جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ (۹ فوریه ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس عرضه خواهد شد.

تریلر فیلم The Ritual (تشریفات مذهبی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *