بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس اولین تیزر کوتاه از فیلم Mute (صامت) را منتشر کرده که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این تیزر کوتاه، چیزی جز چندین نمای کوتاه و مختصر نیست ولی همچنان آن را می توان به عنوان ضیافتی از یک ماشین شناور، هواپیمای بدون سرنشین و بسیاری نور نئونی دلنشین دانست.

فیلم صامت، فیلمی علمی-تخیلی و جنایی به کارگردانی دانکن جونز است و در آن، الکساندر اسکارسگارد، پاول راد و جاستین تروئکس نقش آفرینی می کنند. در آینده ای نزدیک، لئو (اسکارسگارد) مسئول باری در شهر تپنده برلین می باشد. به دلیل تصادفی که در کودکی داشته است، لئو قادر به صحبت کردن نیست و تنها چیز خوب در زندگی اش، دوست دخترش نادیراه (زینب صالح) می باشد. وقتی او بدون هیچ ردی ناپدید می شود، لئو برای پیدا کردن او به عمیق ترین جاها پا می گذارد. دو تا از جراحان آمریکایی (پاول و جاستین) تنها سرنخ معین هستند و لئو باید عالم زیرین پر تکاپو را برای پیدا کردن عشقش لمس کند.

فیلم Mute به نویسندگی، دانکن جونز و مایکل رابرت جانسون، نویسنده های فیلم شرلوک هولمز می باشد. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ (۲۳ فوریه ۲۰۱۸) از نتفلیکس پخش شود.

تیزر فیلم Mute (صامت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *