خانه آخرین خبرها احتمال حضور شارون کارتر در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) کم است

احتمال حضور شارون کارتر در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) کم است

۰
فیلم Captain America Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی)

بیاتومگ – به نظر می رسد که احتمال حضور کاراکتر شارون کارتر با بازی امیلی ونکمپ در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) بسیار کم می باشد. از همان اوایل داستان دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۰۸، برنامه ای در پیش گرفته شده بود تا همه چیز به اوج موفقیت برسد.

کمپانی مارول این برنامه را دنبال کرد و در گیشه فروش بالایی بدست آورد و در طی این فرآیند نیز ستایش زیادی از سوی منتقدان به این فیلم ها شد. پس از اکران ۱۷مین فیلم دنیای سینمایی مارول یعنی فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک)، حال همه چشم ها در انتظار دیدن فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت است که نقطه اوج دنیای سینمایی مارول می باشد.

فیلم Captain America Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی)
فیلم Captain America Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی)

بنا بر مصاحبه تازه صورت گرفته با امیلی ونکمپ، به نظر نمی رسد که عشق فعلی کاپیتان آمریکا/استیو راجرز در میان کاراکترهای حاضر در فیلم انتقام جویان ۳ باشد. این بازیگر اظهار داشته که امید چندانی برای حضور کاراکترش در فیلم انتقام جویان ۳ یا فیلم انتقام جویان ۴ ندارد. او می گوید:

“خیلی دشوار است که شارون کارتر را وارد داستان فیلم انتقام جویان ۳ کرد، او در دنیای کاپیتان آمریکا جای دارد. او نسبتا مناسب فیلم های کاپیتان آمریکا می باشد، داستان های او درون آن فیلم ها واقع شده اما می توانم به شما بگویم که فیلم انتقام جویان ۳ قرار است یک فیلم حماسی دو بخشی باشد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *